Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt vki akinek egy vagy...

Van itt vki akinek egy vagy két lombik után spontán sikerult a kistesó?

Figyelt kérdés
Mennyi idö probalkozás után? Nekem elso lombikom sikerult, de aztán ures petezsák végett mutet kellett. Második lombikomnal is veszelyeztetett terhes voltam, vérzés, ciszta, és hematoma végett,viszont ez sikeres volt, van egy szép fiam, 3éves :) most lassan szeretnék testvért neki, de nem akarok lombikra menni.Kevesebb esély van ugye spontán teherbe esni ezek után? Ráadásul császárral szuletett, tehat még osszenovéseim is lehetnek. Amugy 4 év sikertelen probalkozas utan mentunk lombikra. Erdekelne hogy kinek sikerult igy a teso és hanyadik probalkozasra. Koszonom :)
2017. jún. 7. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen ismerősöm. Szoptatás alatt esett teherbe, nem védekeztek, mert azt hitte, meddő. :)
2017. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1 es irja ugyanígy volt ismerősöm is :)
2017. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mi volt a lombik oka.
2017. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat kulonosebb okot nem talaltam, kicsit kevesebb spermaszam 20mill., es karosodott alakuak, de igazabol sosem mondtak hogy nem lehet term. uton.
2017. jún. 7. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekünk ugyan nem lombik hanem több inszem utàn sikerült spontàn.de én biztos adnèk legalàbb 1 èv probàlkozàsi időt hisz azota màr szültél és nemtudhatod milyen vàltozásokon ment àt a tested.A párodnak elkène kezdenie szedni az E vitamint sperma gyarapitás cèljàbol.Nem szeretnèk offolni de irtad hogy eggyik babadnàl volt hematomàd.Vèletlenül nem mardt le a hematoma miatt a fejlödésben 1 kicsit?Most vagyok doki szerint 7 hetes de mensi szerint 8 hetes terhes.Volt 1 kis hematonàm ami màr nincs hàla ègnek,és arra gondoltam talàn a hematoma miatt tőrtènt.
2017. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!