Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem a görbém alapján?...

Van esélyem a görbém alapján? Mikorra ne várjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. máj. 17. 05:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez már egy 35 napos ciklus ha jól látom. Hány naposak a ciklusaid? Ha pl. 30 akkor csinálj tesztet.
2010. máj. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem itt baba van a dologban! tesztelj!!!
2010. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm, hogy írtatok.

Első válaszolónak: a ciklusaim nagyon változóak, úgyhogy azért nem tudom mikorra (ne) várjam. A fertility oldalon is vezetem a hőmet, ott a 8. dpo napon tartok, úgyhogy azért nem csináltam tesztet, mert asszerint még korai lenne.

Második válaszolónak: Remélem igazad lesz, nagyon jó lenne. 1 éve várunk Rá :-)

2010. máj. 17. 08:19
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem látom belőle az ovu napját. nekem nagyon egyenesnek tűnik.
2010. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez egy nagyon szép görbe. Tesztelj, és mindenképpen írd meg az eredményt! Megy a drukk!
2010. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot, mindenképpen megirom, ha tesztelek. De a 6 napot még kivárom a fertility oldal szerint :-) Elvileg 14-nél ha van valami, illetve valaki, akkor már jeleznie kéne a tesztnek :-)
2010. máj. 17. 20:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló: köszönöm a drukkot, de sajnos nem jutottam el a tesztig. Megjött :-(((( Tegnap este nagyon el voltam kenődve, de most úgy vagyok vele, hogy új hónap, új remények, ha egyszer elmúlik :-))
2010. máj. 19. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!