Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikorra várhatom?...

Szerintetek mikorra várhatom? Doki azt mondta hogy még csak 26 hetes vagyok uh alapján de a védőnőm meg a másik doki szerint meg 28 hetes? Mensi szerint 28 hetes?!

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem számolták pnotosan. 38. hétre születtek mindketten.
2011. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a baba méretei 26 hetesnek felelnek meg. Két héttel a kiírás utánra várható ez alapján, aztán ez sok mindentől függ, a baba lehet úgy gondolja mégis, h 38.hétre megszületik. Amikor jönni akar akkor úgyis jönni fog.
2011. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A fiam mensi szerint május 15-én kellett volna szülessen, de minden uh. május 26-ra mutatta, kisebb volt 11 nappal. Végül május 19-én született.


Az meg, hogy mikorra várhatod, senki nem tudja neked megmondani. A 28 hetesnek megfelelő 28 hetes gyerek is jöhet két héttel később, meg a kisebb baba is jöhet előbb.

A gyerek akkor bújik ki, amikor elérkezettnek látja az időt a megszületésre, nem foglalkozik se a doki véleményével, se az uh méretekkel, se az utolsó menstruációddal.

Úgyhogy majd jön, ha akar.

2011. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!