Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő próbálkozás után...

Mennyi idő próbálkozás után estetek teherbe?

Figyelt kérdés
Mi két hónapja és egy hete probálkozunk de még sehol semmi... Tudom, hogy van aki évekig próbálkozik de aki nagyon szeretné annak egy hónap is sok. Nem stresszelek csak kissé türelmetlen vagyok és már lassan kezdem azt gondolni, hogy valamelyikünkkel valami nem oké. Próbálok nyugodt, türelmes és pozitív maradni a cél érdekében. Fiatal vagyok, fogamzásgátlót és más gyógyszereket sem szedtem. Nektek mennyi idő után sikerült?
2017. máj. 22. 08:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Első 2 hónap,második 2 év. Egy év után elmentünk kivizsgálásra,nem találtak semmit. Aztán már épp úgy voltam vele,hogy már kifutottam a magamnak szabott életkori határból is,tudományosan meg nincs kedvem ráállni a dologra,egy gyerekünk már van,szóval akkor ennyi volt. Na,akkor még nem tudtam,de már terhes voltam.
2017. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6.hónapja és sehol semmi.Októberben volt egy vetélésem,az a baba 3 hónapra jött össte.2 hónap még semmi.A dokim azt mondta TÜRELEM!
2017. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!