Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő próbálkozás után...

Mennyi idő próbálkozás után estetek teherbe?

Figyelt kérdés
Mi két hónapja és egy hete probálkozunk de még sehol semmi... Tudom, hogy van aki évekig próbálkozik de aki nagyon szeretné annak egy hónap is sok. Nem stresszelek csak kissé türelmetlen vagyok és már lassan kezdem azt gondolni, hogy valamelyikünkkel valami nem oké. Próbálok nyugodt, türelmes és pozitív maradni a cél érdekében. Fiatal vagyok, fogamzásgátlót és más gyógyszereket sem szedtem. Nektek mennyi idő után sikerült?
2017. máj. 22. 08:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 2 hónapja próbálkozunk és még nekünk se sikerült. Mondjuk mi nem figyelgettük a napokat, de így utólag visszanézve akkor mikor együtt voltunk nagyon pici volt az esélye, úgyhogy most majd figyeljük majd. :-) Szerintem ne parázz rá, semmi baj nincs veletek. Én több egészséges párt ismerek, akiknek több hónap után sikerült. Egy évet adjatok magatoknak, ha ezalatt nem sikerül akkor érdemes kivizsgálásra menni, de addig meg nem legyél feleslegesen negatív. :-) Jön a baba amikor szeretne, én így fogom fel. ;-)
2017. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

1-es voltam: Hidd el másnak sem könnyebb... Én 2 éve szeretnék babát ès nehéz volt eléggé kivárni mire próbálkozni tudtunk. Sajnos csak most lettek adottak a feltételek, de én már annak is örülök, hogy végre eljött az idő, hogy próbálkozhatunk. :-)


28/N

2017. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Relax, mi is fiatalok vagyunk stb. Novemberben kezdtuk, elegge aktivan. Aprilisra jott ossze.
2017. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap, 2 év, 10 hónap. A másodiknál a sok csalódás után és miután volt egy gyerek úgy döntöttünk,hogy ha nem sikerül akkor nem,nem szerettünk volna tovább menni a dologba (orvos) beletörődtünk,hogy ez van és jó lesz nekünk hármasba is. Elkezdtük úgy tervezni a jövőt,én se készültem már rá,aztán egyszer csak bevillant,hogy már 2 hete meg kellett volna,hogy jöjjön. 2 évig állandóan ügyködtünk a dolgon,minden hónap egyre nehezebb volt, és amikor feladtuk,az együttlétek is tök spontán voltak és nem a peteéréshez igazítva stb nah akkor sikerült :)
2017. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem 1 év kellet. de érdekes sztori tavaly májusba terhes voltam es 10 hetesen elvetéltem. nagyon akartuk a babát ezért 1 honappal rá már probálkoztunk ujra. februárba márciusba belefáradtunk hogy folyton görcsölünk rajta ezért feladtuk és ugy voltunk jogy majd el jön az ideje. most májusba 7 hetes vagyok :D
2017. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek! :)

Igazából én nem hőmérőzök, tesztelek, mi csak simán szexelünk néha. Egy héten csak 3 napot tudunk együtt lenni jelenleg. Szóval olyan szinten nem görcsölünk rá, hogy csak peteéréskor meg ilyesmi :) csak egyszerűen izgatottak vagyunk.

2017. máj. 22. 08:36
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
1-es és 2-es voltam. Nem is szabad rástresszelni, biztos, hogy hamarosam sikerülni fog nektek! 😊
2017. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából fél év alatt jött össze, úgy, hogy ovuláciokor 2 naponta voltunk együtt, de nem mindig, úgyhogy pár hónap biztos kimaradt. 2 hónap után azért ennél nyugisabbnak kellene lenned, 1 évig teljesen normális ha nem esel teherbe.
2017. máj. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 9hónap kellet, h összejöjjön a picikénk, pedig a férjemmel fiatalok vagyunk. :) tudja az a gyerek, h mikor kell jönni. ;)
2017. máj. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ma jött meg sajnos. Ez volt a második próbálkozós hónapunk. De sebaj belevágunk a harmadikba.

Én hőmérőzök de nem annyira az együttlétek miatt inkább, hogy tudjam honnan számolni a napokat mert sajnos nem pontos a mensim.

Egy évet adok a dolognak utána elmegyünk dokihoz ha addig sem sikerül.

2017. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!