Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő próbálkozás után...

Mennyi idő próbálkozás után estetek teherbe?

Figyelt kérdés
Mi két hónapja és egy hete probálkozunk de még sehol semmi... Tudom, hogy van aki évekig próbálkozik de aki nagyon szeretné annak egy hónap is sok. Nem stresszelek csak kissé türelmetlen vagyok és már lassan kezdem azt gondolni, hogy valamelyikünkkel valami nem oké. Próbálok nyugodt, türelmes és pozitív maradni a cél érdekében. Fiatal vagyok, fogamzásgátlót és más gyógyszereket sem szedtem. Nektek mennyi idő után sikerült?
2017. máj. 22. 08:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
10 hónap után
2017. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk első hónapban összejött. Nem stresszeltünk rá, úgy voltunk vele, lesz amikor lesz.
2017. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly augusztusban kezdtuk, januar 1jen teszteltem pozitivat, szeptember elejere varjuk :-) En megertem, ha ra vagy stresszelve, de muszaj kicsit megnyugodni. Egy even belul barmikor tok normalis, majd raersz utana orvoson meg hasonlokon gondolkodni.
2017. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok:) mi 7hónapja próbálkozunk a picivel.. már szomorú mindig negatív tesztet látni:( de párom mindig megnyugtat valamennyire hogy ha szeretne jönni a picur akkor ugyis jönni fog:) mi sem hőmérőzünk meg ilyenek csak együtt vagyunk amikor tudunk meg megkívánjuk egymást:) most bizakodó vagyok mert ma kellett volna megjönnie de még sehol semmi:)) ha holnap sem jön meg tesztelek:)) nem hamarkodom el;) sok sikert mindenkinek:)
2017. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Másfél év után, hormonstimuláció segítségével.
2017. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
2,5 év után spontán. Próbálj meg kicsit lazítani, visszatekintve nálam is az volt a gond, hogy türelmetlen voltam, és annyira akartam. Előttem is írták...tudja az a gyerek, hogy mikor szeretne jönni :)
2017. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első baba 6 hónap után, amikor elkezdtük tudatosan figyelni a peteérést. A másodiknál amikor eldöntöttük, hogy most már jöhet, akkor egyből sikerült.
2017. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát... szerintem ne számold a heteket. A 2 hónap és egy hét alatt 2 peteérésed volt legjobb esetben, alig néhány termékeny nappal, nem a 9 hét számít.

Ha mindketten egészségesek vagytok és pont jókor vagytok együtt, akkor is csak 25% az esély a babára.

Ha fél éven belül összejön, az már szuper jónak számít. Szóval aggodalomra semmi ok egyelőre.

2017. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

Csak egy tanacs: akinek mar egy eve nem jon, menjen el kivizsgalasra.....ugyanis ez a "tudja a gyerek mikor kell jonni" nagyon cuki onmegnyugtato mondat de nincs alapja. Honnan tudna? Marmint nem ulnak a babak fent egy felhon es figyelnek hogy mikor aktualis "lekoltozni" a Foldre egy no hasaba. Van errol egy iszonyu aranyos film, 10 eve lattam kb. de azert jozan esszel tudom hogy ez butasag :)


Szoval sajnos ha sokaig nem jon akkor nem erdemes legyinteni hogy "oh tudja a gyerek mikor kell jonni", hanem mondjuk pcos vagy pajzsmirigy gond van a hatterben, netan nincs peteeres....nojunk fel es inkabb elozzuk meg a gondot mintsem a mesekben higgyunk! Nekem hamar sikerultek 3., 1. es 3. honapban), de nem azert mert "tudtak" hogy akkor kell.

2017. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi majd nem 3 evig probalkoztunk. Most vagyok 9 hetes
2017. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!