Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat várok mindenki...

Tapasztalatokat várok mindenkitől?

Figyelt kérdés

Hogy érezted magad megtermékenyülés után pár nappal?

Mik voltak a jelei?

Felpuffadt a hasad?

Milyen volt a folyásod?


És ha tudtok küldenétek nekem olyan oldalt ahol a megtermékenyüléstől kezdve mindent bemutatt?


2010. máj. 16. 14:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
16:02-es Gratula!!! Remelem jo hirekkel szolgalsz nemsokara!
2010. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én ezt a kis videót szoktam nézegetni. Tudom ez a fejlődése, de olyan szépen meg van csinálva... Jólesik az ember lelkének. Minden hónap hétről hétre le van bontva...

[link]

2010. máj. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem pár nappal utána nagyon fájt a mellem, a mai napig tart. A hasam fel volt puffadva, és fájdogált kicsit szinte folyamatosan, a folyásom normális volt, nem több.
2010. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megtermékenyülésem után nem éreztem semmit!DE nem volt folyásom,ami feltünő volt. Aztán az elmaradt mensi után felpuffadtam és szúrkált a hasim, az 5. héttől pedig hánytam/hányok. Most épp 14 hetes vagyok és még mindig rosszul vagyok!Mindenkinek mások a jelek....!

Mihamarabbi babásodást kívánok!!!!!

2010. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!!:-)

16.45-ös gratulálok:)

Ma volt egy vér folt a bugyimon, meg szurkál a hasam vagy nem tudom hogy írjam le mintha "felpumpálnák" a méhem egyszer..vagy már nem is tudom mihez hasonlítani,furcsa érzés ..Remélem baba van a dologba,mert megjönnie csak hétfőn kellene vagy + pár nap!

2010. máj. 19. 18:49
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!15:48-as vagyok.Köszi a válaszod! Elmondom,hogy igen baba volt,aki okozta ezeket a kisebb problémákat.Megszületett,és már 9 hónapos "vagány" kisfiú. Jövőre esetleg beindil a tesó projekt.Remélem!!!

Addig is szurkolok,hogy nektek is minnél hamarabb összejöjjön a baba! Iszonyú jó dolog anyának lenni,és szeretném,hogy minnél előbb megtapasztald.Ezt elmondani nem lehet. Drukkolok ezerrel! Várom a híreket,ha nem vagyok túl indiszkrét!:)

Puszi!

2010. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Huh de jó nektek,már alig várom én is hogy itt tartsam a kezemben..:))

Köszönöm,és ha valami lesz írok!Puszi

2010. máj. 19. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!