Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat várok mindenki...

Tapasztalatokat várok mindenkitől?

Figyelt kérdés

Hogy érezted magad megtermékenyülés után pár nappal?

Mik voltak a jelei?

Felpuffadt a hasad?

Milyen volt a folyásod?


És ha tudtok küldenétek nekem olyan oldalt ahol a megtermékenyüléstől kezdve mindent bemutatt?


2010. máj. 16. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem éreztem másképp magam fizikailag, mint egyébként, hacsaknem annyit,hogy nagyon izgatott és türelmetlen voltam egészen addig míg ki nem derült,hogy sikerült megfoganni.

Nagyon vártuk már a babát.

2010. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Itt nagyon sok mindent megtalálsz: [link]

A megtermékenyülést nem nagyon lehet tudni pontosan, hogy mikor van, mert az aktuskor bejutott sperma, lehet, hogy nem azonnal, hanem csak pár nap múlva találkozik a petesejttel, aztán az is (kis mértékben) változó hogy mennyi idő alatt ér a megtermékenyített petesejt a méhbe, és mennyi idő alatt ágyazódik be.

2010. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Látom, Te már nagyon szeretnél Babát... ;)

Ezzel én is így vagyok. Mindent tudni szeretnék, az első pillanattól kezdve. Nos...a beágyazódást elkezdheted érezni úgy 3-4 nappal a (sikeres) együttlét után, ha pontosan tudod, hogy mikor volt tüszőrepedésed. Beágyazódásnál ezeket a tüneteket lehet észlelni: hasszurkálás a petefészek környékén, főleg ott, ahol az érett tüsző volt. Fejfájás. Haspuffadás. Bedugult orr. Fáradékonyság. Ingerült is lehetsz, hisztisebb. Feszülhet a melled. Nagyjából ennyi. Én ezeket mind-mind éreztem. És Baba volt. Mikor volt az ovulációd, azt tudod?

2010. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,és gratulálok is..:-)

Igen már szeretnék..és jobb ha tudok mindent első perctől szerintem..:-)

az ovulációmat pedig a ciklus.hu 12.-ére rakta be..:)

2010. máj. 16. 21:08
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem szúrt a petefészkem,gyenge,fáradt voltam.Felpuffadt a hasam,enni nem kívántam.Később fájtak az izületeim.

Mielőbbi babázást kívánok Nektek!

2010. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hű, nekem is 12.ére húzta be a ciklus.hu a pé-m :) és én is borzasztóan izgulok, nagyon vágyunk egy babára, ő lenne az első. amit tenni tudok Érted az az, hogy drukkolok nagyon. amúgy én is ezt művelem mint Te, folyton nézegetem magam, le sem jövök a főrumokról. nekem sajnos nem fájnak a melleim, a folyásom inkább krémes és fehér. ma iszonyatosan izgága vagyok, jövő keddre nem várom.
2010. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hú, hát akkor még messze van a tesztig... :( Én ma csináltam egyet a 11.dpo-n délután és nagyon halványan, de pozitív lett. De még nem szeretném elkiabálni, lehet, hogy semmi...
2010. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 16:02-es is én voltam. :)
2010. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

17.20-as:Én is így vagyok.. krémes és fehér,ma volt egy pecsételős vérzésem

Drukkolok én is, és köszi :-)


16.02-es Gratulálok remélem télleg baba..!:-)

2010. máj. 18. 18:49
 10/17 A kérdező kommentje:
15.48-as Köszi :-) Remélem hogy minnél hamarabb baba lesz!
2010. máj. 18. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!