Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van a terhességn...

Mennyi esélye van a terhességnek, ha megszakítással védekezik egy pár? Kinek volt ebből terhessége?

Figyelt kérdés

Lényegében azert erdekel, mert konkrétan 13 éve ezt a módszert választottam. Az egyik párommal 5 évig, míg a mostanival 8 éve.

Van már gyerekünk, első aktív hónapban összejött.

De megis erdekel, hogy van-e olyan, aki ennyi idő után teherbeesett?


2017. febr. 22. 19:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
6 évig így "védekeztünk", egy idő után biztosra vettem,h akkor nem lehet terhesnek lenni az előválladéktól....itt fekszik rajtam a 4 hónapos kislányom :D
2017. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Akkor nyilvan elég termékenyek vagytok :-)

Nyilvan, nem állítom, hogy 100%, mert olyan nincs. De megfelelő időben kiszállás, illetve fel napon belül 1 szex , 90%ban tuti nem leszel terhes. Aztán van a 10%..

nyilvan a fogamzásgátló(abból is megfelelő és rendszeres szedés) nagyobb biztonság , de 30 évesen,visszaszokva a cigire, nem épp jó kombó, pláne, hogy trombozis gyanu miatt abba is kellett hagynom, hiszen 13 év alatt kemény 3 hónapig szedtem gyógyszert :D

2017. febr. 22. 21:42
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Amikor férjhez mentem, és babát akartunk azt hittem hónapokig kell majd próbálkoznunk. Szinte azonnal terhes lettem. A lányom után újra akartunk babát, és akkor is rögtön terhes lettem. A harmadik gyerekem is nagyon hamar meglett. 3 gyerek után megálltunk, hogy elég gyerekünk van már. Orvosom nem tanácsolta egészségügyi okokból a tablettát, az óvszert a férjem ellenezte, és bevallom nekem sem tetszik. Így mi megszakításos módszerrel védekezünk. Eleinte féltem tőle, mert nagyon termékeny vagyok, de nem vagyok terhes. Nekünk így jó. 11 éve élvezzük ezt a módszert. Azt már megbeszéltük, hogy ha mégis teherbe esnék akkor örülni fogunk neki.

Lehet ezt is lepontozni..mert úgy látom aki megszakítással védekezik azt mind lepontoztátok.

Nem reklámozom, de ha valakinek bevált akkor annak ez is jó. Akinek meg nem, az ne így védekezzen.

2017. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, teljesen igazad van!

Azert mert másképp látod/látom, lepontoznak. Holott, 90%-os simán van ez a módszer, ami ugye kevesebb mint a fg. , de számomra ez a módszer 100%, 13 év tapasztalata alapján.

De érdekelnek a "balesetek".

2017. febr. 22. 22:16
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

Már hogy a bánatba lenne 90÷? Milyen alapon írod felül te a hivatalos statisztikákat, tudományos bizonyítékokat?

Ettől függetlenül én is védekeztem már így: amikor stabil kapcsolatban egyáltalán nem volt gond, ha jön a baba! De kérlek, ne hirdessétek biztonságosként, mert utána meg jönnek sírni a tinilányok, hogy a friss kapcsolatukban így estek teherbe! Mert ez nem egy biztonságos módszer! Aki tudja vállalni a nem kis kockázatot, az alkalmazza, mondom, én is tettem, mikor az volt a tét, hogy mikor jöhet a kistesó...

2017. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Az, hogy Neked szerencséd van, az egy dolog, de ez NEM VÉDEKEZÉSI MÓDSZER.

Inkább orosz rulett.


Nem véletlenül olvasni itt a gyakorin is minden tizedik kérdésnél, hogy megszakításos aktusból terhes vagyok, mit csináljak...

2017. febr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nincs megszakításos VÉDEKEZÉS... Megszakításos szex maximum.


Kutatások szerint minden második nő átesik élete során 1 abortuszon.. Legtöbbjük megszakításos módszert alkalmazta..


Lehet hogy pár embernek beválik egész életében és nagyon jó örüljön neki, de inkább ne híreszteljétek nagyon mert igen is hosszútávon 2-3 év alatt a nők nagytöbbsége igen is teherbe esik így, énis ismerek nem egyet..


De persze akinek amúgy sem probléma ha ilyen "védekezés" melett becsúszik a baba az csinálja nyugodtan, énis ezt tenném..

2017. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!