Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek a terhességnek a jelei?

Lehetnek a terhességnek a jelei?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete enyhe alhasi görcseim vannak, mintha megakarna jönni. Folyásom is van, ami szagtalan és színtelen. A melleim érzékenyek, néha nagyon tudnak fájni.

A görcsölés fura, bár szoktam görcsölni, de ilyen még soha nem volt, hogy egy hétig minden nap görcsölnék. Nem erősek, csak szokatlan.. A folyás is azóta van, amióta a görcsök, a melleimet pár napja érzem csak.



2017. jan. 30. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetnek.
2017. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetnek.De lehet a hormonod is.Én november óta így vagyok.S negatív a teszt.S még mindig nem jött meg.A melleim november óta fájnak.S néha úgy görcsölök mindha megakarna jönni vagy megis lenne.De nembiztos h te nem vagy az.Csak inkább ne éld bele magad.Nehogy úgy járj mindt én! 😞
2017. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezek voltak amiket leirtal. Persze lehet pms tunet is.

Drukkolok, ha babat terveztek :)

2017. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az a pms?
2017. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
PMS-nek, azaz premenstruális szindrómának nevezik azokat a tüneteket, melyek jellemezően a menstruációt 7-10 nappal megelőzően, vagyis a tüszőrepedés és a menzesz közötti időben jelentkeznek. Ezek a havivérzés előtti napok sok nő életét keserítik meg: ingerlékennyé válnak, és akár a legjelentéktelenebb apróságok miatt is képesek kiborulni. Testi tünetek – mellfeszülés, fejfájás, lábdagadás, illetve alhasi görcsök – szintén előfordulhatnak ilyenkor. A PMS nem „női hiszti”, sem képzelt betegség, ami egy „ugyan szedd már össze magad!”-tól csak úgy hipp-hopp tovatűnne. Ám a vérzés kezdete után a PMS tünetek 1-2 napon belül maguktól is megszűnnek. De amíg ez bekövetkezik, addig sok nő életét befolyásolják negatívan a menzesz előtti igazán nehéz napok.
2017. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A petesejt megtermekunyelese után lehet több a távozó huvely váladék.Megkonnyiti a sejt beagyazodasat a méh falába!Lehet,hogy babád lesz.
2022. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó.. köszi, hogy szólsz. Már öt éves a 'lehet babám'.. :D
2022. dec. 11. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!