Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nap késés után teszteltél...

Hány nap késés után teszteltél pozitívat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ki hány nap késés után tesztelt pozitívat? Volt akinek az első tesztje negatív lett, hány nap után lett pozitív? Honnan lehet tudni,h késői ovuból fogant a baba?

Írjátok meg, előre is köszi.


2010. máj. 9. 09:41
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
A hőt csak reggel szabad mérni , napközbe nem érdemes? Szoktam érezni,h mintha hőemelkedésem lenne.
2010. máj. 9. 14:27
 32/35 A kérdező kommentje:
Vagy úgy érted,hogy mindkét tesztet egy napon csinálod és az ovun hamarabb megjelenik a második csík mint a terhességi t-n
2010. máj. 9. 14:30
 33/35 anonim ***** válasza:
2010. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én egy nap késéssel teszteltem egyértelmű pozitívat.
2010. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
6 nap keses reggelen lett halvany pozitiv. Elotte csinaltam a nemvart napjan, 3 nap kesesnel 5 nap kesesnel es mind nega lett. 5 nap kesesnel raadasul predictort csinaltam csont negativ lett majd masnap reggel az xepil lett pozi :)
2018. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!