Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nap késés után teszteltél...

Hány nap késés után teszteltél pozitívat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ki hány nap késés után tesztelt pozitívat? Volt akinek az első tesztje negatív lett, hány nap után lett pozitív? Honnan lehet tudni,h késői ovuból fogant a baba?

Írjátok meg, előre is köszi.


2010. máj. 9. 09:41
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Elvagyok keseredve , mert ma negatívat teszteltem, a mensim 5.-re nem vártam, nem is jött meg. a melleim kétoldalt fájnak ha picit megnyomom őket. ha picit felnyúlok a hüvelyembe fehér folyás marad az ujjamon. Néha úgy érzem,h megjön, de mégsem. Akkor most mi is van? Nem értem?
2010. máj. 9. 09:45
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem 8 nappal a késés után volt nagyon nagyon halvány, alig látszódott.Határozott pozitív a 14 napon lett.
2010. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
És a mensid elmaradása után 1-2 nappal is teszteltél már?
2010. máj. 9. 09:47
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy belekérdezek.

Kedves utolsó, akkor te már 6 hetes voltál, amikor egyértelmű pozitív lett???

2010. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
vagy csak 8 nap késés után csináltál tesztet?
2010. máj. 9. 09:48
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én rögtön utána nem teszteltem, mert nem gondoltam terhességre.

Igaz csak a kúp volt védekezés képen, de a doki szerint megbízható(Ő ajánlotta), csak amikor már kezdtek jönni a hányingeres ébredések, akkor vettem tesztet,De akkor még alig látszódott a csík.

És határozott ami rögtön vizeletbe mártás után erős volt csak a 14 napos késésnél lett.

Szóval szerintem te is lehetsz babás.

Én azóta a 20-ik hétben vagyok:)

Kívánom,hogy sikerüljön, persze ha szeretnéd!

első

2010. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már 6 hetes voltam amikor kimutatta.
2010. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Sok Boldogságot a babához :)
2010. máj. 9. 09:55
 9/35 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Nekem 9 napot késett mire lett egy nagyon halvány pozi tesztem!Az volt a 7.!! Drukkolok! :)
2010. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
15%
3 nap késés után teszteltem,délutáni pisiből erős pozit.amúgy minek nyúlkálsz a hüvelyedbe?fertőzést akarsz kapni?soha nem értettem az ilyen nőket már bocs.
2010. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!