Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nap késés után teszteltél...

Hány nap késés után teszteltél pozitívat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ki hány nap késés után tesztelt pozitívat? Volt akinek az első tesztje negatív lett, hány nap után lett pozitív? Honnan lehet tudni,h késői ovuból fogant a baba?

Írjátok meg, előre is köszi.


2010. máj. 9. 09:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

[link]

véletlen mellé írtam bocsi

2010. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


sok érdekes dolog van itt

2010. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
megnéztem az oldalt, tényleg vannak érdekes dolgok. te hogyan vizsgáltad meg a méhszájadat? Én nem igazán tudom megállapítani,hogy milyennek kell lennie, és ,h milyen éppen.
2010. máj. 9. 10:36
 24/35 anonim ***** válasza:

A méhszáj vizsgálat az esti fürdés közben javasolt, előtte jól megmosod magad és a kezed is, hogy ne juthasson be semmilyen baci sem.

Igazából ezt így elsőre nem biztos, hogy megtudod állapítani, mert a ciklus elején kellene vizsgálnod végig amíg el nem jutsz a menzeszig, így tudnád, hogy mikor milyen volt, vagyis lenne viszonyítási alapod.

De ha most éppen nagyon magasan van, vagyis nem, vagy alig éred el, akkor az jó jel. És emellett ha zárt és kemény, akkor még inkább esélyes a baba. Ha kemény, akkor olyan mint az orrod hegye, ha puha, akkor pedig mint az ajkad kb.

Remélem érthető voltam :)

2010. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm,h leírtad Nekem, de inkább nem nyúlkálok fel ilyenkor, mert nem szeretném ha baj lenne. Meg nem is nagyon merem :)
2010. máj. 9. 10:51
 26/35 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2010. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem késett, sőt még talán volt is 1-2 napom, hogy megjöjjön, de zsigerből éreztem, hogy terhes vagyok és határozottan megjelent a másik csík is.
2010. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok

én a késés 4. napján reggel pozit teszteltem addig nem is próbáltam, nem akartam a korai tesztelés hibájába esni és csalódni.

Viszont nem mértetek hőt? Én az miatt voltam már szinte bizti, hogy pozi lesz a teszt, ill. próbáltam az ovutesztet jóstesztként, az tényleg előbb erőset mutatott, mint a terhes teszt (erről én is a babatervezők oldalon olvastam)


sok szerencsét

2010. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Akkor az ovu teszt már pozitívat mutat , ha a terhesteszt még negatívat?
2010. máj. 9. 14:25
 30/35 anonim ***** válasza:

ezt nem értem ovu tesztet.. csinálni terhes tezst helyett?

az hogy vagy mi vagy lécci mondjátok már el ez érdekes..:)

2010. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!