Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni petting...

Teherbe lehet esni petting közben?

Figyelt kérdés
hát én is hülyeságnek találom ,hogy igy teherbe lehet esni de már nagyon sokat késik hisz ma van a 38.-ik ciklusnap! ennyit még nem késett remélem ma már megjön mert nagyon várom már tegnap már gyakraban görcsölt neki volt mikor 20 percenként volt mikor 2 oránként ! csak azon gondolkodom ,hogy mivan ha petting közben tényleg megfogtam az enyémet és váladékos lett és ugy nyultam bele hátha ugy terhes lett én megölöm magam :-(((((( félek
2010. máj. 9. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Az előbb már kérdeztél!!!Ott válaszoltunk is!

Megölni meg felesleges magad,van erre a problémára több megoldás is.

2010. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pfff ott azt kérdeztem ,hogy miért késhet már mert a 38-ik ciklusnapon vagyunk...itt meg azt ,hogy pettingel teherbe lehet-e esni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 9. 09:28
 3/4 anonim válasza:
a következő gyerekednél inkább élvezd tele... elég ciki igy gyereket csinálni.
2010. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg. De úgy sokkal nagyobb az esélye,ha beteszed a szerszámot gumi nélkül és úgy játszadoztok.

Vegyetek 1 tesztet,hogy megnyugodjatok!

2010. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!