Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki petting...

Van itt olyan, aki petting közben esett teherbe? Hogy sikerült így?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy pl. a párja megujjazta spermás kézzel és sikerült teherbe esnie.
2009. okt. 22. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A történelem során biztos volt ilyen eset is de tudod a spermáknak kell az a kezdő lökés,amikor a párodnak orgazmusa van,a kilövellést pont a teherbeesés céljából találta ki a természet,ezzel gyorsabban eljutnak a méhbe onnan a petevezetékbe.
2009. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van valaki hogy így esett teherbe.Már semmi sem lehetetlen.
2009. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De mennyi lehet az esélye, hogy valaki így esik teherbe?

Még szűz vagyok, de mikor pettingelek a barátommal már nem tudom élvezni, mert egyfolytában azon agyalok, hogy mi van ha véletlen teherbe esek.. :(

2009. okt. 22. 16:17
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

Honnan tudod hogy szűz vagy még ha megújjazott????Na mindegy,nem lehetsz így terhes ne agyalj ezen,és amúgy meg fúúúj,nem mos kezet a barátod mielött belédnyúl???Terhes nem viszont fertőzéseket simán kaphatsz!

Istenem hogy minden napra van ilyen hülye kérdés....

2009. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Attól mert megujjazott, max. átszakadt a szűzhártyám. De még szűz vagyok, mert pénisz nem hatolt belém.
2009. okt. 22. 16:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy teherbe eshetsz így is. Bárhogy, ha "oda" beléd jut a sperma.

Ha emiatt ne tudod élvezni az együttlétet, akkor nincs sok értelme. Mosson kezet, csinálja úgy, hogy teljesen biztonságos legyen, hogy ne csak neki egyen jó, hanem neked is.

Százalékok megnyugtatnának? És ha TE lennél a 0,5%?

Inkább beszéljetek, és vigyázzon rád! :)

2009. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon tudatlan ez a kérdező,lefogadom 14 éves....átszakad a szűzhártya de ő szűz...Na kislány hadd világosítsalak fel,onnantól nem szűz valaki,ha átszakadt a szűzhártyája,tök mindegy hogy volt-e benne pénisz vagy nem.És tudod mit?Ha a legelső válaszom nem tetszett hát íme:igen terhes lehetsz,parázz nyugodtan,és hagyd csak a barátodnak,hogy ő élvezkedjen,míg te azon rágódsz,hogy terhes vagy-e.
2009. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sajnálom, én nem lehurrogni akartalak. Csak én rengeteg helyen azt olvastam, hogy "így" még szűz vagyok. De lehet, hogy ez téves.
2009. okt. 22. 17:02
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező,

a paraszt válaszokkal ne törődj. Persze, hogy szűz vagy (sok kislánynak szakad a szűzhártyája csupán attól, pár éves korban, hogy mondjuk nagy terpeszbe ülnek le.. erről ennyit).


Sajnos előfordulhat, bár nagyon kicsi az esélye. De figyelni lehet. Spermás, előváladékos kézzel nem nyúlsz/nyúl a párod a puncidhoz, a csiklódhoz sem. Egy kézmosás és kész.

Ha nagyon félsz, viszont nem akarod kicsit pihentetni a témát, talán jó lenne fogamzásgátló (bár én 23 évesen még soha életemben nem szedtem, nem vagyok oda érte), de ez segíthet megnyugodni.

Hány éves vagy? Mennyire komoly a kapcsolatod? Ezek azért fontos kérdések egy döntés meghozatala előtt.

Én is paráztam régebben, hogy terhes leszek, megértelek. Tényleg figyelj oda te is, de a pasi is. És ha bármi gáz van, akkor inkább irány az orvos és sürgősségi fogamzásgátló.

2009. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Látván a válaszokat tényleg van egy két olyan válasz ami nem ide való azért írtál hogy segítsünk nem hogy leszóljanak. Az előttem szólót kiegészítve a fizikai szűzességed csak az aktussal tudod elveszíteni. Őrülök hogy vagy olyan okos hogy rögtön nem az aktussal kezded a szexuális életet, de ha javasolhatnám állítsatok sorrendet ezt úgy értem hogy előbb a barátod téged elégítsen ki majd te őt és akkor nincs ovuláció és nincs sperma ami véletlen bekerül mig veled foglakozik. Vigyázz magadra.
2009. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!