Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki petting...

Van itt olyan, aki petting közben esett teherbe? Hogy sikerült így?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy pl. a párja megujjazta spermás kézzel és sikerült teherbe esnie.
2009. okt. 22. 15:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kettő válaszolónak :)
2009. okt. 22. 23:23
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam, hogy heves vita folyik itt a szüzesség fogalma körül. Mint teljesen kívülálló és nem ítélkező személy utána néztem a Neten a dolgonak, és íme a válasz.


[link]


Idézem:

Nehéz meghatározni, mit értünk szüzességen, már csak azért is, mert a szüzesség és az érintetlenség fogalomköre nem feltétlenül fedi egymást, pedig szinonimaként használjuk a szexuálisan tiszta lányokra, fiúkra. Az érintetlenség azt sugallja, az illető érintetlen, más szóval ártatlan, tehát még nem szennyezte se kéz, se nyelv, se egyéb.

A szüzesség jelentheti csupán a szűzhártya meglétének és épségének aktuális állapotát.

2009. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%
Javaslom,hogy a szobádba,ahol éppen együtt vagytok,legyen bent popsitörlő,ha nem akar a pasid kimenni kezetmosni,azzal tisztára le tudja magát törölgetni.Mi is azt használjuk,már évek óta.Persze nem azt mondom,h. az olajos kezét tudja tisztára törölni.Remélem érted.Ja,és ennyitől nem eshetsz teherbe.Legalábbis annyira minimális az esélye...Még ha spermás is a keze,akkor sem nagy esély van rá,h. terhes legyél.Mi 3 hónapja várjuk a babánkat,és semmi.Azelőtt is csak megszakításossal védekeztünk,és nem lettem terhes.Persze ezzel nem arra célzok,h. ti is védekezzetek így,hanem arra,h. nem lehet hipp hopp teherbe esni...
2009. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!