Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt héten volt egy kis...

Múlt héten volt egy kis petting a barátnőmmel. Azóta idegeskedik, hogy terhes. Én próbálom nyugtatgatni, hogy nem lehet az, de még így is aggódik. Lehetséges az, hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
Rá 4 nappal szédült egy kicsit (amit szokott amúgy is néha),7 napra rá meg fájt a háta. Nem volt semmi behatolás ilyenek, el se élveztem közben. De megfogta a péniszem és utána a kezével benyúlt a hüvelyébe...és ez idegesíti(elnézést, ha ide nem illő szavakat használok, de máshogy nem tudom leírni:))
2009. jan. 22. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyetek egy tesztet (gyógyszertár, DM, Rossmann, stb), és akkor nem kell tovább idegeskedni. Fiatalabb koromban én is elkövettem ilyeneket, egyszer sem estem teherbe. Ha nem szeretnétek még gyereket, akkor pedig lehetnétek egy kicsit felelősségteljesebbek.
2009. jan. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hinném ,hogy a barátnőd terhes lenne, nem adják azt olyan könnyen. :)) Meg ilyen hamar úgy sem lennének tünetei, 10 nap mire beágyazódik a baby, utánna még 4 hét múlva termelődik annyi hcg hormon hogy a teszt kimutassa azt. Szóval mindent összefoglalva kb 3 hét múlva lehetnek tünetei ha terhes, de szerintem ez kizárt. Ha biztosra akartok menni akkor csináljatok majd egy tesztet ha nem fog megjönni neki.

Üdv: B :))

2009. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez volt az első alkalom, hogy együtt voltunk és én úgy érzem, hogy elég felelősség teljesek voltunk, ő úgy hogy nem..., maximum egy kis előváladék lehetett, ami bejut, de az sem közvetlenül, hanem a kezéről. Az elején engem is megijesztett, de aztán belegondolva én mondtam neki, hogy szerintem kizárt. A terhesség tesztet már megbeszéltük, holnap veszek neki. Köszönöm a válaszokat:)
2009. jan. 22. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!