Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Petting mellett teherbe...

SOS! Petting mellett teherbe esni? Lehetséges?

Figyelt kérdés

1 éve lejárt tesztet találtam itthon,és mivel 6-a óta késik,gondoltam,megnézem,mit ír..

A Párommal a múlt hónapban csak pettingeltünk,de mindig kezet mosott előtte,s csak utána nyúlt hozzám.

Ennek ellenére a teszt pozitívat jelzett..

Ez reális?

Még annyit,hogy 1 hete kaptam méhnyakrák-elleni oltást..


2010. dec. 9. 09:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia, olyan pároknál akik totál rendben vannak, tehát van sok sperma nőnek peteérés és nincs hormon gond, ha ovukor vannak együtt jó időben és totál védekezés nélkül akkor is csak 20-30 százalék a siker, hogy terhesség jöjjön létre, pettingnél akkor számold ki mennyi az esélye. Mi régóta tervezzük a tesót nem jött eddig össze, sok hónapja tesztelgetek elég sűrűn, és már a patikába néha hozzám vágtak ajándékba lejárt szavatosságú tesztet, háromszor jártam úgy, hogy reményt keltett bennem mert pozitív lett!! Baba meg nem volt, gondolhatod, örömmel teszteltem másnap nem lejárttal és az meg negatív volt..tehát tévedhet a teszt, de ,hogy megnyugodj, végy rosmmanba vagy patikába tesztet és csinálj egy ujjabbat, ha az is pozitív akkor irány a doki.
2010. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vegyél friss tesztet. Ne bízzál meg az egy éve lejárt tesztben.Elképzelhető, hiszen ha ondó került a kezére és benyúlt a hüvelyedbe lehetséges a terhesség.
2010. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Így fogok tenni,inkább csinálok holnap is egyet.

2010. dec. 9. 09:54
 4/15 A kérdező kommentje:
Fél éve úgy csináljuk,hogy kezet mos minden alkalom előtt..eddig semmi probléma nem volt.
2010. dec. 9. 09:55
 5/15 A kérdező kommentje:
Tehát ha spermium került a kezére,akkor nem rögtön ugyan,de ha volt következő petting,akkor azelőtt elment kezet mosni.
2010. dec. 9. 09:57
 6/15 anonim ***** válasza:

Na nálunk pont így fogant meg a baba, aki aztán sajnos igen korán elment.

Férjem elment kezet mosni, aztán visszajött, de valahogy még egyszer "olyan lett", viszont ezt csak akkor mondta el nekem, amikor már kiderült, hogy volt egy babánk...


Pont ovulációkor volt, és így sikerült...


Mi "nagyon termékenyek" vagyunk, ha lehet ezt így mondani, két gyermekünk van és mindkettő az első tervezett hónapban összejött.


Szóval esély az van, de tényleg csinálj egy jó szavatosságú tesztet!

2010. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

De ezt nem értem..hogy lett még egyszer "olyan"? Olyan helyre nyúlt,ahol lehetett ondó,vagy hogyan?

2010. dec. 9. 10:25
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, a hasán még lehetett.
2010. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy újra jött egy kis előváladék, és ahhoz ért hozzá, de ezt nem tudjuk pontosan.
2010. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez eddig oké,elhiszem,hogy a hasán lehetett,vagy előváladékba nyúlt.De néhányszor láttam már,miként zajlik a Páromnál a kézmosás,és egyszer sem nyúlt olyan helyre,ahol lehetett ondó,hiszen nem áll szándékában szülőnek lenni,egyelőre.
2010. dec. 9. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!