Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Petting mellett teherbe...

SOS! Petting mellett teherbe esni? Lehetséges?

Figyelt kérdés

1 éve lejárt tesztet találtam itthon,és mivel 6-a óta késik,gondoltam,megnézem,mit ír..

A Párommal a múlt hónapban csak pettingeltünk,de mindig kezet mosott előtte,s csak utána nyúlt hozzám.

Ennek ellenére a teszt pozitívat jelzett..

Ez reális?

Még annyit,hogy 1 hete kaptam méhnyakrák-elleni oltást..


2010. dec. 9. 09:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezt elhiszem. Nálunk más a helyzet, már van két gyerekünk, és szeretnénk is még egyet, csak nem most, de ha érkezne, szeretettel vártuk volna, így ez nálunk nem lett volna olyan nagy "baleset".


Viszont késhet más okból is a menstruációd, szóval lehet, hogy nincs is baba nálatok. Tényleg tesztelj egyet. Hat nap késéssel már délután is kimutatná szerintem. ( A lejárt teszttel én nem foglalkoznék)

2010. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Az utóbbi fél évben rendszertelen volt a ciklusom,valahogy így alakultak a hosszaik: 28,24,24,28,31,35 nap..és most azért sem gyanakodtam semmire,mert tudom,hogy mindig kézmosás volt,és pettingnél több nem(mióta Vele vagyok,csak ez volt),2 hete írattam fel fogamzásgátlót ezért is,hogy ne kelljen idegeskedni,és már többet is lehessen.

Remélem,hogy tényleg tévedett,és a nem lejárt szavatosságú már negatívat fog mutatni.

Köszönöm a válaszaidat!

2010. dec. 9. 11:09
 13/15 anonim válasza:
Csináltál új tesztet?? az mit mutatott?:O
2011. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen,csináltam,és hál' Istennek negatív lett:) Rá másfél/két napra meg is jött. Úgyhogy nem szabad hinni a lejártnak!
2011. jan. 4. 15:19
 15/15 anonim válasza:
akkor jó:D
2011. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!