Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eggyütt voltam a bnömmel...

Eggyütt voltam a bnömmel tegnap, de nem védekeztünk. Teherbe eshet?

Figyelt kérdés
nemvagyok biztos benne hogy ment cucc a csajba. de jobb félni mint megilyedni. a mensesétöl számitva 11 nap telt el.
2008. okt. 9. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem védekeztetek ezért igen lehet terhes már az előváladéktól is! Ha ennyire nem vagytok benne biztosak akkor szerintem jobb lenne ha elmenne a nődokihoz és iratna fel egy 72 órás tabit! Legközelebb pedig védekezzetek ha nem akartok babát!
2008. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előváladéktól is nagyon sokan teherbe esnek! Ha nem akartok babát akkor irány a nődoki 72órás tabiért. Escapelle a neve és 5000huf körül lesz.
2008. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tanács: kísérd el a barátnődet az orvoshoz, jól fog neki esni, hogy törődsz vele, és mellette vagy.
2008. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mondtam neki hogy mit szólna ha fel iratnánk sürgösségi tabit? azt mondta ok.. majd délután közölte h nem kell el menni dokihoz mer még a felénél sem jár a menszesze stb :S pedig mondtam neki hogy elmek vele meg minden.. ez igy nem lesz jó :S


ma pedig éreztem h feszültebb volt körülöttünk a levegö.. valszeg a tegnapi miatt :S

2008. okt. 9. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana a tabletta, mert nagyjából a fogékony periódusban van.
2008. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igy van.. de szerencsére sikerült most rábeszélnem! most a 24. óránál vagyunk.. mit gondolsz ha holnap reggel feliratunk egyet és ki is váltjuk + be is veszi akkor mennyi esély van még a terhességre?
2008. okt. 9. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!