Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóval az van h tegnap kellett...

Szóval az van h tegnap kellett megjönnie és nem jött meg a barátommal eggyütt voltunk de nem védekeztünk. és nem tudom h mit csináljak?! ( nem tudom h a barátom el ment e bennem vagy sem. Mivel csak igy tudok teherbe esni vagy nem? )

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek :S
2010. okt. 1. 16:00
 1/7 A kérdező kommentje:
de nem tudom elment e a barátom... csináljak tesztet inkább? Kérlek írjatok mert naon félek...... :S lehet nem jól tudom de csak akkor lehetek terhes ha barátom elment bennem vagy nem? :S
2010. okt. 1. 16:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elment benned,annak ki is kellett volna folynia,ezt hogy nem lehet észrevenni?Hány éves is vagy????????????
2010. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja hameg nem védekeztetek akkor nincs miről beszélni!!!
2010. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem is ment el benned akkor is van esély a teherbeesésre mert az előváladék is tartalmazhat spermiumokat.

Szerintem vegyél egy tesztet!

De ha nem szeretnétek még babát,és ahogy kiveszem a szavaidból nem igazán szeretnétek még,akkor tessék elmenni a nőgyógyászhoz gyógyszert feliratni vagy legalább használjatok gumit!

2010. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy az mai fiatalok előbb szexelnek és csak később jön meg hozzá az agyuk. 8-os bioszkönyv. Remélem, annál már csak nem vagy fiatalabb. Lehetsz terhes az előváladéktól is, de esetleg a barátodat is megkérdezhet, hogy hogy emlékszik, hol élvezett el. Ha nem tudja 100 %-ra ,akkor gyanítom, hogy benned, mert különben észrevette volna, hogy mikor kell kivennie. Viszont a megszakításod közösülés nem védekezés! Ha még nem akarsz babát ,akkor irány az orvos, fogamzásgátlót kell felíratni, vagy használjatok óvszert. Ne játsszatok emberi életekkel, mert Te fogsz a legjobban sírni, ha 10-15 év múlva nem lehet gyereked egy kamaszkori komoly baki miatt. Mikor történt az eset? Gondolom nem az elmúlt 72 órában, akkor még lehetne szedni esemény utáni tablettát, ami szintén káros egy fejlődő szervezetre a magas hormontartalma miatt ,de még mindig jobb, mint egy abortusz. Miután már meg kellett volna jönnie, vegyél tesztet és használd is. Remélhetőleg csak az aggodalomtól késik és nem terhességtől. Hajrá, innen a többit nem tudjuk megoldani. És legközelebb VÉDEKEZZ!!!
2010. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
SZOKTUNK VÉDEKEZNI MOS FORDULT ELŐL 2X H NEM... ÉS EZ MÚLTHÉTEN TÖRTÉNT DE MOST KEZDTEM EL AGGÓDNI VAGY 4 NAPJA MERT FÉLEK H NEM JÖN MEG.... DE SZOKOTT KÉSNI IS 5 NAPOT... DE NINCSENNEK ELŐJELEI H MEG KELLENE JÖNNIE :s
2010. okt. 1. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet megusztad!!!!!!!!!!
2010. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!