Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merjek terhességre gondolni?

Merjek terhességre gondolni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elvileg meg kellene várjam a mensi napját de annyi hónap sikertelenség után végre történik velem is valami szokatlan ami újra reményt ad.Még 10 nap a mensiig ugyan de még soha nem barnáztam még előtte sem.A tegnap egy nagyon kevés, egy cseppnyi barna váladékom volt és egész nap szúrkált a méhem.A szúrkálgatás már a pé utáni 3ik napon elkezdődött de csak néha néha.Eddig volt görcsölgetésem de csak a mensi előtti héttől kezdődően. Szerintetek van esély babára vagy ezek a tünetecskék még kevesek ahoz? Köszi előre is a válaszokat.
2008. okt. 9. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát hasonló cipőben járunk..Nekem nem volt még barnázásom,de a hasam nekem is szurkál,már kb 1 hete,fel is voltam puffadva,a cicim is fáj,halványan lehet látni az ereket is már.A derekam is fájdogál.Nekem 19-én jönne meg.A párommal menszi első napjátől a 11-ik együtt voltunk.Bár nekem már van egy 2,5 éves fiam,mégsem tudok mire gondolni.De itt azt olvastam pár helyen,hogy a barnázás lehet a beágyazódástól is.szóval szerintem az esélyeid jók!!!!Sok sikert kivánok neked,és +tesztet!!!!!!

2008. okt. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Így korai lenne még bármit is mondani, hiszen még 10 napod van. Persze meglehet, hogy babát vársz, de meg kellen várni azt a 10 napot, mert akkor derül ki igazán, hogy hogyan is állsz. Legyél türelemmel és ha lehet ne gondolj semmire még, mert ha mégsem baba, akkor megint csalódnod kell és az nagyon nem jó dolog. Kitartás!
2008. okt. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!