Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek a közép idötöl...

Ha valakinek a közép idötöl évekig feszül a melle minden menzi elött, és egy héttel a menzi elött éjjel iszonyu görcsökre ébred amikor ez elmarad lehet terhességre gondolni?

Figyelt kérdés
Nálam 15 éve ez történik amióta meg szültem az elsö gyerekemet.Most ez a 6 dik hónap hogy próbálkozunk még öt nap van a menziig .Semmi nem a megszokott a sorrendbe történik a mellem se fáj az a bizonyos görcsölésem se volt pedig tizen öt év nem kevés és nagyon nagyon szokott fájni, olyankor egéssz éjjel ébren szoktam lenni.Nem szeretném el bizni magam de most valamitöl másként viselkedik a szervezetem.Ami viszont furcsa tompa majdnem megjön érzésem van 2-3napja .Köszi hogy meg halgattatok.
2008. márc. 4. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
hőt mértél? Ha kimarad a mensid, akkor tesztelj! Szorítok! Nekem meg már késik a harmadik napja:)))
2008. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hónapokon keresztül mértem ,de ebbe a hónapba fel adtam minden féle kütyüt mert már ki voltam idegileg.Nem vagyok már fiatal és ugy gondoltam ha nem lessz több gyerek akkor nem lessz és kész.Csak ezeket a dolgokat amiket fent le irtam nem lehet figyelmen kivül hagyni.A görcsöléseim olyanok voltak hogy folyt rólam a viz kinomba ,a doki azt mondta hogy semmi gond velem.
2008. márc. 4. 09:22
 3/3 anonim ***** válasza:
figyelj semmi sincsen még kizárva. Ha Te úgy érzed, hogy ez most más, és azt érzed, hogy talán sikerült, akkor csak pozitívan gondolkodj, mert az agy sokmindenre képes. Szorítok neked, és majd írd meg, hogy mi volt. Bár most én is reménykedő fázisomban vagyok, mert nem jött meg már 3 napja.
2008. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!