Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a mellem, gyakrabban...

Fáj a mellem, gyakrabban járok pisilni. Lehet terhességre gondolni?

Figyelt kérdés
19-én, szombaton kellene(nem kellene),hogy megjöjjön a havim.Érintésre a melleim fájnak,de ez előfordult már párszor nálam mensi előtt.Amúgy más tűneteim nincsennek (szédülés,hányinger,stb.)csak sűrűbben járok pisilni,meg erősebb egy kicsit a folyásom.Tesztelni még nem akarok, korán is lenne. Már régóta szertnénk babát, de sehogysem, hogy összejöjjön... lehet,hogy azért is nem jön össze,mert túl sokat gondolok rá?
2008. jan. 14. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bármi lehet, egyrészt lehet hogy babád lesz, bár mensi előtt is lehet erősebb a folyás, és lehet hogy felfáztál kicsit ami a sűrű pisilést indokolja, de ne találgassunk, szerintem ha nem jön meg ré egy hétre tesztelj, ha türelmetlen vagy tesztelhetsz mensi napon is csak nem

biztos hogy

mutat valamit, ha korai.Én szorítok neked, de való igaz a folytonos rágódás nem tesz jót.Próbálj meg más dolgokra gondolni, és egyszercsak sikerül, hidd el! DRukkolok!

12 hetes kismami

2008. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egy kicsit lazíts! Ne rágódj azon, hogy megint megjön vagy sem. Ha van baba, akkor már ott van és neki nem kell stressz. Jövő hét elején szerintem csinálj egy tesztet. Hasonló cipőben voltam, hogy hónapok óta nem sikerült. Aztán megpróbáltam nem foglalkozni vele és komolyan, egyből baba lett!!

Szorítok nektek.

7 hetes kismama

2008. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért nem jön össsze mert túl sokat gondolsz rá. Lazíts, gondolj másra.Légy türelmes.Amúgy nem mindenkinek van pl. hányingere.Tehát lehetsz terhes is.Sok sikert.
2008. jan. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!