Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet 3 napos késésnél terhess...

Lehet 3 napos késésnél terhességre gondolni?

Figyelt kérdés
Nincs mellfeszülés,rosszullét, csak néha begörcsöl az ölemnél,az alhasamban, meg többször járok pisilni. Lehet, hogy sima felfázásról van szó?
2007. okt. 23. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Lehet terhesség is meg nem is.Attól is függ,hogy rendszeres-e a ciklusod,vagy nem.Csinálj egy tesztet.
2007. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

3 napos kesesnel meg nem kell panikolni.Sok oka lehet, stressz, felfazas es terhesseg is.

Legeloszor en egy tesztet javasolnek es abban az esetben ha negativ felkeresnem a dokim, hogy eligazitson.

2007. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 5 napos késés után lett pozitív a tesztem.Szerintem még várj 1-2 napot és ha akkor sem pozitív, akkor valószínű nem vagy az. Nekem már attól a naptól feszült a mellem, mikor meg kellett volna jönnie, fájdogált a hasam is. ennyi. Sok sikert azért.
2007. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem zárhatsz ki!Lehet sima felfázás is,de ha 1 héten belül nem jelentkezik a mensi,mindenképpen csinálj tesztet!
2007. okt. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!