Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet mégis baba van a dologba?

Lehet mégis baba van a dologba?

Figyelt kérdés

A ciklus 38.napján vagyok, 28-30naposak a ciklusaim. Mind a két alkalommal teszteltem negatívat. Ma megint nega, DE!

Szédelgek, alig iszok és mégis percenként járok pisilni, émelygek, estére majd összeesek annyira elfáradok.

A fiammal mikor terhes voltam csak a fáradtság és a gyakori wc volt, ezért nem is tudom mi mutathatja még a terhességet.

(tényleg csak a növekvő pocak és egy idő után csak a percenkénti mosdólátogatás volt mint tünet. Sem émelygés, szédülés, mellfeszülés... semmi)

Szerintetek ez mi lehet? Babó, vagy valami más nem stimmel. Milyen tesztet csináljak(gabriellel negák) ami mutathat valamit.


2010. máj. 5. 09:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
húh. gratulálok! hihetetlen, hogy eddig negatívak a tesztek. mikor lett először pozitív?
2010. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Meddig volt negatív a teszt?
2010. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
gratulálok.
2010. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A 40.napon lett pozitív Lillyvel.

Szerdára van időpontunk, remélem minden rendben van a kicsivel.

2010. máj. 10. 11:05
 15/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok. Én is gratulálok. De jó.De hihetetlen ez a teszt dolog de lehet, hogy én is reménykedhetem. Az én legkisebb kislányom is 10 hós és szeretnénk mi is babát. A lényeg, hogy a 42. napon vagyok és semmi. Néha görcsölök azt hiszem mindjárt megjön és nem. Csináltam egy gravi hcg tesztet ami két csíkos de nagyon halvány volt a másik és sokat olvastam szellemcsíkról így nemtudom mit higgyek mert nem volt egyértelmű. Ápr. 27-én csináltam azóta nem. De émelygek de csak enyhén reggel és este de szörnyen sokat pisilek és mindenki mondja, hogy az arcom más lett. Szerintetek?
2010. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet! Most már biztosan erősebb lesz!:))
2010. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!