Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet mégis baba van a dologba?

Lehet mégis baba van a dologba?

Figyelt kérdés

A ciklus 38.napján vagyok, 28-30naposak a ciklusaim. Mind a két alkalommal teszteltem negatívat. Ma megint nega, DE!

Szédelgek, alig iszok és mégis percenként járok pisilni, émelygek, estére majd összeesek annyira elfáradok.

A fiammal mikor terhes voltam csak a fáradtság és a gyakori wc volt, ezért nem is tudom mi mutathatja még a terhességet.

(tényleg csak a növekvő pocak és egy idő után csak a percenkénti mosdólátogatás volt mint tünet. Sem émelygés, szédülés, mellfeszülés... semmi)

Szerintetek ez mi lehet? Babó, vagy valami más nem stimmel. Milyen tesztet csináljak(gabriellel negák) ami mutathat valamit.


2010. máj. 5. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én is pont hasonló cipőben jártam nemrég. bár én még szülés után vagyok 9 hónappal és most már kiderült hogy nem állt még helyre a ciklusom. tehát kb. 40.nap mentem dokihoz hogy nem jött meg és egy pici esélye lehetett volna hogy terhes vagyok. megnézett uh-n és azt mondta hogy csak vastag méhnyálkahártyát lát ebből még mens. is lehet meg baba is. várjak 1 hetet még. aztán ma megjött. közben tegnap reggel is teszteltem negatív lett. menj el dokihoz bár szerintem nem lát semmit még ha a teszt sem mutatja. tehát ez szintén bármi lehet. próbálj meg jövő hét elején tesztelni ha addig nem jön meg. lehet hogy neked is csak kimarad. mennyi idős a kisfiad ? nem esel bele az 1 évbe amíg a ciklus helyre áll szülés után ?
2010. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Miert nem mesz dokihoz?ha nem vagy terhes, valami mas gond lehet, elobb utobb oda kerulsz.

drukkolok, hogy baba legyen, ha te is szeretned!

2010. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
megint én. ha mégse jön meg azért egy uh-ra menj el mert a ciszta is okozhat terhességhez hasonló tüneteket sőt azt is olvastam hogy akár pozitív tesztet is !?
2010. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
a megint én az első lennék csak közben írtak...
2010. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

10hónapos a fiam. Elég nagy esélye van?! annak, hogy kistesó.

Mindenképp megyek dokihoz, esedékes a rákszűrés is, ha minden jól megy holnap, akkor lesz akire rá tudom bízni a kicsit. (vinném magammal, ha a babakocsiban ellenne, de nem:S:S)

2010. máj. 5. 10:27
 6/16 anonim ***** válasza:

első vagyok:

hát akkor nem valszínű hogy terhes vagy. még ilyenkor kell idő hogy helyreálljon a ciklus. sok helyen olvastam hogy kimarad. nekem most kb. 47 napra jött meg amikor azelőtt nekem is 28-30 napos ciklusaim voltak. és úgy jött meg hogy nem is görcsöltem.

2010. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
2hónapos volt a kicsi amikor először megjött, azóta 28-30napos a ciklusom újra, eddig mindig rendben jött meg a szülés óta.
2010. máj. 5. 10:41
 8/16 anonim válasza:
Én ma elmentem a dokihoz, mert késett, 2 napja émelyegtem, reggel hánytam. A tesztjeim negák nekem is, de ő látott egy 2 mm-es petezsákot.:)
2010. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves 13:48-as!

Megkérdezhetem, hogy hány napos késés után volt negatív a teszted, és hogy mikor mentél dokihoz?

Csak kíváncsiságból érdekel, kevés ilyet olvasni.

2010. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
5w6d terhes vagyok:D
2010. máj. 10. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!