Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mit tegyek? Félek hogy...

Most mit tegyek? Félek hogy baba van a dologba és én mensinek hiszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdek kétségbe esni, fogamzásgátlót szedek, de sok antibiotikumot szedtem nov végén és dec elején, és lehet hogy ekkor teherbe esetem, a teszt kb mostanra már kimutatná. A méhemnél felvan puffadva és úgy érzem mint ami szét akar pukkanni. Amiért megvagyok ijedve az a 3napja tartó barnázás, általában csak ha megtörlöm pisilés után, de van hogy a bugyim is olyan, ha nem barna akkor krémes fehér.

Annyira félek, mert ezen utólag gondolkoztam hogy akár terhes is lehetek, és ezen akkor gondolkoztam el mikor volt egy olyan álmom hogy késsel kaparnak ott. Nagyon félek hogy ezt azért álmodtam mert nem megyek időben orvoshoz, nem tudom meg időben hogy terhes vagyok, és végül elhal.

Még csak 17 vagyok, de ha terhes vagyok nem szeretném elvetetni. Szerintetek vegyek egy tesztet, és csináljam meg holnap reggel? Vagy ez csak a mensi lesz? Csak hát annyira félek mert egyes fűszeres ételeket kihányok, amiket eddig nem. Lehet csak az ünnepi kajálástól gyengült a gyomrom:) Kérlek segítsetek!


2010. jan. 4. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tesztelj reggel!
2010. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad,hogy mikorra kéne megjönnie a menzeszednek.Ha már késik több mint 1 hetet,akkor a tesztnek már ki kéne mutatnia.Legjobb a reggeli vizelet,de egy 10 erősségű teszttel délután is megcsinálhatod.A barnázás jelezhet menzeszt is.Én a helyedben mindenképpen felkeresném az orvosomat.
2010. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A napokban kellett volna megjöjjön, vagy max holnap. Szokott késni. Orvossal az a nagy baj, hogy egyszer kértem hogy vizsgáljon meg és azt mondta hogy NEM, a másik helyen meg nem ultrahangoznak. Gondoltam arra hogy elmegyek oda ahol nemet mondtak nekem, és kitalálok valami olyat hogy 2hete késik meg pozitív lett a teszt, max azt mondja hogy nem is vagyok terhes de legalább megvizsgál.
2010. jan. 4. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Csakhogy most még nem látszana semmi az uh-on. Akkor menj, ha pozitív a teszt tényleg.
2010. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogyan utasíthat el egy orvos vizsgálatot.Én az ilyet azonnal lecserélném.

Azt írod,hogy a napokban kéne megjönnie.Csinálj egy tesztet,hogy megnyugodj,de szerintem mensi előjelei,amit érzel.Amúgy a ciklusod hányadik napján voltatok együtt, amikor szerinted teherbe eshettél?

2010. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én..nem értettem a történetet...

Miért mondtak nemet? szeretnéd ha megvizsgálnának..én nem hallottam még sosem ilyenről, hogy orvos nemet mondjon rá :O

2010. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínű a terhesség.Csinálj tesztet,és írd meg az eredményt:)

2010. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudod, pontosan, hogy mikor kell megjönnie? Még ha szokot is késni, akkor is kéne tudnod a napot. Meg ha fogamzásgátlót szedsz, akkor pontosnak kéne lennie, akkor nem szoktak előfordulni 2 napos eltérések. Van akinek csak azért felírnak tabit, hogy beállítsa a menszeszét....

Bocsi az offért, csak ezt furcsálltam. A kérdésre válaszolva, szerintem is várj még pár napot, csinálj tesztet,ha negatív, akkor vagy nem vagy terhes, vagy még korai, de akkor még az orvos sem látja az ultrahangon. Úgyhogy a jövő hetet mindenképp megvárhatod a dokival.

2010. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Aki elküldött eleve bunkó orvos, "jó" híre is van erre.

3levéllel szedtem és volt h még akkor megjött amég szedtem volt hogy a szünet végén, ezért nem tudom.

Nagyon fáj a hasam, másabb mint mensinél, úgy érzem mintha mindjárt szétmenne az egész méhem, lehet elmegyek veszek most tesztet de szúr az egész. Tényleg nagyon félek, a barnázás miatt:(

2010. jan. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!