Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még baba?...

Szerintetek lehet még baba? 16. -ára nem vártam a mensit! Még csak 2 napja késik, de mindíg 28-29 naposak a ciklusaim! Nincs előjele se mensinek, se babának!

Figyelt kérdés
4.-én és 11. én voltunk együtt! A teszt 17.-én negatív lett! Mellem nem fáj, de az alhasam kicsit szurkál! Lehet pozitív még? Fél éve próbálkozunk!
2009. okt. 18. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár még baba is lehet, minden lehetséges! Kitartás és tudom nehéz, de főleg türelem.
2009. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha pontosak a ciklusaid, akkor lehet baba is a dologban:-) Holnap egy tesztet megérne a dolog, akkor már 3 napos késéssel nagy eséllyel mutat jót a teszt.
2009. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Még mindíg nem jött meg! Ma már 4 napos a késés, de a teszt még mindíg negatívat mutat!

Szerintetek vmi bajom lehet, vagy még mindíg nem mutatja ki a babát, ha esetleg 11.-én "termékenyültem" meg?

2009. okt. 20. 06:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs baba! Megjött a mensim!

Nagyon szomorú ez a mai nap! :(

2009. okt. 20. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!