Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok, akik gyereket akarnak,...

Azok, akik gyereket akarnak, tényleg kétnaponta szexelnek a férjükkel?

Figyelt kérdés
Nekem ez totál betegesnek tűnik, hol ebben a romantika? Normális esetben akkor szexelnek az emberek, amikor kívánják, nem pedig akkor, amikor letelt a 48 óra.
2017. jan. 9. 23:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tök érdekes mert nekem most az orvos azt mondta, a peteérés előtt egy kicsit lehet lazítani, de a 10. naptól kezdve rá kell startolni és minden nap együtt lenni legalább a 20. napig. Azt mondta, ha 2 naponta vagyunk együtt, lehet pont lecsúszunk....
2017. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mar elottem is valaszoltak...ne tudd meg milyen, mikor elvesz a romantika...akkor tuti nem kerdeznel ilyet.

Amikor mi elterveztuk csak siman elveztuk ovszer nelkul naponta-ket-harom naponta, amikor megkivantuk. Ossze is jott gyorsan a baba. Csak sajnos 9. Heten megtortent az amire nem szamitottunk es elvesztettuk. Utana mar eleg szamolgatos volt a dolog. Mikor lehet ujra probalkozni...mennyi van meg peteeresig...kovetkezo menszi mikor lesz. Tenyleg nem romantikus...de soha ne tudd meg milyen.

2017. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Áh, unokabátyéméknal pl ezért nincsen b) gyerek. Évek óta oramu pontosságal megy a szex, folyamatos görcs és idegeskedés, a csaj tiszta hiszti, a srác meg már kivan, hogy csak adott idoben kaphatja el a feleségét, mert egyébként elutasitás. Lassan rámegy a kapcsolatuk, és már a lányuk is teljesen kimerult a szulei vitáitol, meg fél, hogy elválnak. Ennyit nem ér egy nemlétezo gyerek, szerintem.


Mi tobb mint fél éve toljuk, eddig még nem jott ossze, de bármikor szeretkezünk, amikor ránk jon, nincs idohoz kotve, és nem rugim le magamrol a párom, csak mert épp nem ovulálok... beteges az a szintu korlátozottság.

2017. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%

Igen,és ez meg mind nem elég,mert kèèèpzeld,a ruhánk alatt a testunket naaagy gennyes kelèsek borítják...

/Bridget Jones után szabadon/

2017. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalataim alapján én a spontaneitásra esküszöm, sokkal hatékonyabb, mint a számolgatás, tudatos módszerek...

Előző házasságomban nagyon tudatosan próbálkoztunk, ovutesztelés, gondosan kiszámítva, hogy az előző nap kimaradjon, és nagyon nehezen estem teherbe, sok-sok hónapnyi próbálkozás után. (Háromszor voltam terhes, kétszer elvetéltem, de mindegyik terhesség nehezen jött össze. Az utolsó vetélésem után a fél petevezetékemet el is veszítettem, így feleződtek a teherbeesési esélyeim.)


A mostani párommal nem számolgattunk semmit, igazából nem is nagyon terveztünk gyermeket, a sorsra bíztuk magunkat. Úgy estem teherbe, hogy akkoriban naponta többször is szexeltünk (3-5-ször), ráadásul éppen peteérésem sem volt - a ciklusom 5. napján egy spontán ovulációból lettem terhes, gondolom egy kiadós orgazmus válthatta ki...

2017. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezzel a módszerrel próbálkoztunk, semmi sikerrel. Abban a hónapban fogant meg a pocaklakónk, amikor egész ciklus alatt egyetlen egyszer (!) kb. középidőben voltunk együtt. Abban a ciklusban eü.gondok is voltam meg felújítás a házunkban ezért alakult így.
2017. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Theressita ***** válasza:

Az én nőgyógyászom azt mondta, akkor számítható aktív próbálkozásnak, ha hetente kétszer-háromszor vagyunk együtt. Igazából nálunk egyébként is így van...


Mindig figyelem magam, hol tarthat kb. a ciklusom (de nem hőmérőzök vagy semmi ilyesmi...), de ha pl. pont akkor vagyunk hullafáradtak, mikor "együtt kellene lenni", nem erőltetjük. De fordítva is igaz, attól, hogy épp nem esélyes a baba, megszeretgetjük egymást :-)


Hát nem tudom, ez a 6. próbálkozós hónapunk, azért nem bánnám, ha sikerülne, még mielőtt akaratlanul is "rágörcsölnék"...

2017. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Romantikus elképzeléseid vannak a fogantatásról, mucika:)

Gondolom egy olyan ismerősöd sincs, aki évekig próbálkozott. Akkor nem tennél végtelenül ostoba, buta kijelentéseket.

2017. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi a párommal kb. 1,5 évig próbálkoztunk az első babával. Betartottuk a 2-3 naponta való szeretkezést, de semmi. Majd volt egy olyan hónap, amikor peteérés idején minden nap együtt voltunk. Azon a héten fogant a kisfiunk :)
2017. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!