Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok, akik gyereket akarnak,...

Azok, akik gyereket akarnak, tényleg kétnaponta szexelnek a férjükkel?

Figyelt kérdés
Nekem ez totál betegesnek tűnik, hol ebben a romantika? Normális esetben akkor szexelnek az emberek, amikor kívánják, nem pedig akkor, amikor letelt a 48 óra.
2017. jan. 9. 23:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Peteéréskor szeretkeznek ami a ciklus 14-15ik napja. Ilyenkor aznap, előtte egy-két nappal és utána egy-két nappal érdemes együtt lenni. Úgyhogy lényegében igen 2naponta de nem egész hónapba csak ez a rövid szakasz alatt.
2017. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha vőlegényem azt fogja mondani, hajrá babám, én minden nap szexelni fogok vele. És hidd, el kívánni fogom ;)
2017. jan. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem kb minden nap szexelnék ha gyereket akarnék, naponta akár többször is. Nagyon kívánom a barátnőmet :D
2017. jan. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem jó minden nap szexelni a spermiumnak idő kell. Peteérés előtt 5nap böjtöt javasolnak pl.
2017. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát ja, biztos addig szeretkeznék minden nap, amíg már a többedik teszt is negatív. Utána biztos, hogy a kérdező szerint betegesnek tartott "tudatos" módszerhez folyamodnék.
2017. jan. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem,én akkor vagyok vele,amikor ő is akarja. Szerintem a vágyat,a gyermekvállalást is megrontja a kötelező együttlét. Nyilván ha valakik heti egyszer kívánják egymást,akkor célszerű peteérés idejére időzíteni,de akkor is kiábrándító a helyzet ha meg van beszélve,hogy na mostanába KELL.
2017. jan. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Senki se azt nézi, mikor telt le a 48 óra, és nem fog senki eret vágni magán, ha véletlenül egymás után két nap is egymásnak esnek. :)

Ez csak egy javaslat, mivel így a peteérésről se lehet lecsúszni, és a spermáknak is van ideje "érni" egy kicsit.

Tapasztalatom szerint két esetben jelent ez gondot. Azoknál, akik eddig beérték heti egy (vagy kevesebb) alkalommal, így nekik tényleg van benne egy adag kötelező jelleg, hogy most két naponta kell.

A másik csoport az, akiknek menne akár minden nap (többször is), és kell némi önuralmat tanúsítani. Aztán ha nem sikerült, hát nem sikerült, a szex még sosem volt akadálya a teherbeesésnek. :D

2017. jan. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vettük ezt ilyen szigorúan, sőt arra se voltunk rágörcsölve, hogy peteéréskor tutira együtt legyünk, szóval soha nem volt "menetrendszerű szex". Egyébként a 2 nap nem jó, túl gyors. 3 nap minimum kell, hogy újra termelődjenek a spermiumok.
2017. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk simán ment a két nap, sőt, volt sokszor, hogy gyakrabban.

Abban a hónapban sikerült, amikor azt hittem, esélytelen, így szexeltünk, amikor jólesett, elég gyakran. Másfél év után.

Nekünk bejött a "ne görcsölj ra" tanács.

Eleinte megy ez, hogy biztosan összejön, nem érdekes a szex ideje. Aztán ahogy telnek a hónapok és szaporodnak a negatív tesztek, egyre többet szamolgat az ember ...

Kívánom, hogy ne tapasztald meg, milyen ez.

2017. jan. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az idözités a fontos,nem a mennyiség. Nekem van már 2 fiam,tervezett volt,de egyikre se görcsöltünk rá. Az elsönél még többet voltunk együtt,de azért nem két naponta,hanem amennyit kivántuk. A másodiknál konkrétan abban a honapban egyszer.

Mindkettö gyerek elsöre összejött.

Én tökre nem értem azokat akik ovut néznek,stb.A gyerek ha le akar születni akkor jönni fog,ha még nem,akkor nem.

Sok ember azt hiszi Istent játszhat..aztán jön a sok csalodás...

Visszatérve,én is betegesnek tartom az ilyen hozzáállást.Szerintem ott a kapcsolatban nincs rendben valami,ha feltétlen kell egy harmadik.

2017. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!