Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet, ha már 3 napja...

Mi lehet, ha már 3 napja rózsaszínes-barnás folyásom van?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 22.napon. 29 naposak átlagosan a ciklusaim, de most tuti, hogy a 10. napon volt peteérésem. Lehet, hogy mensi? De nekem mensi előtt max.1 nappal van barnázásom, és az nem ilyen, hanem rendesen barna, nem világos. Szerintetek?

Ja, és a kb. a peteérés óta olyan "megjön" érzésem van. Ez normális?


2008. okt. 8. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most a 8. hétben vagyok.Kb 2 hete van ugyanilyen (nagyon kis mennyiségű) folyásom. Hetente járok UH-ra, Utrogestant szedek.Lehet, hogy csak hormoningadozás, de mindenképpen menj orvoshoz.
2008. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát ez még bármi lehet:

1. Beágyazódás

2. Enyhe vérzés ami baba mellett van (előfordul)

3. Menzi lesz

Kívánom a legjobbakat! Szerintem menj el dokihoz, mert ha baba van akkor ad gyógyszert hogy megmaradjon!

Szurkolok!

2008. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok a 20. napon és nekem ugyan nincs barnázásom, de gyakran jön rám olyan érzés, mintha mindjárt megjönne. 29.én voltam HSG-n , és ma arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam. Én is tanácstalan vagyok, mi lehet ez, baba, vagy ez normális Hsg után? Plusz szurkál néha a méhem környékén...

Amúgy nekem barnás-rózsaszínes folyás a mensi előtt 3-4 nappal szokott lenni. A doki szerint az valami sárgatest rosszulműködés jele... De neked ehhez még korán van...

Remélem segítettem..Móni

2008. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2008. okt. 8. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!