Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Van egy...

Lehetek még terhes? Van egy halvány + tesztem, de egy kis rózsaszínes folyásom is van

Figyelt kérdés
Amúgy mensi előtt soha nem volt még rózsaszín folyásom
2011. aug. 18. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehetsz! Én megvárnám a holnapot,hogy erősödik-e a vérzés és reggel is csinálnék tesztet.

Azért nem mondom,hogy menj dokihoz most rögtön, mert ő sem fog nagyon mit csinálni.

2011. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!

Én meg azt mondom, h fog a tesztedet és irány a doki, vagy ha őt nem tudod elérni az ügyelet! Ha pozitívat teszteltél, ott biztos baba van, és ilyen esetben a pirosnak semelyik árnyalata nem jó, sem a rózsaszín, sem a barna, az élénk vérzésről meg ne is beszéljünk. Szóval, lehet, h semmiség, de ha gond van, minél hamarabb mész annál valószínűbb, hogy tudnak segíteni

2011. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én azért írtam,hogy várjon, mert egy halvány pozi teszttel, meg rózsaszínezéssel nem fognak neki gyógyszert adni. Mondjuk,ha már elmúlt 6 hetes, akkor igen! De azt fogják mondani,hogy várjál. Barátnőm pont ugyanígy járt, neki az ügyeletes doki mondta,hogy ha biokémiai a terhesség (ilyen korai szakaszban lehet) akkor hiába ad bármit, nem fog megmaradni. Ha ilyen korán elmegy,annak meg van az oka. Neki szerencséje volt, megmaradt.

De amikor én terhes lettem (jóval késés előtt teszteltem) és hívtam a dokim,hogy mi van-ha véletlenül el kezdek vérezni, ő is azt mondta,hogy ilyenkor semmit nem tudunk csinálni vele!

2011. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! En
2011. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bocsi..veletlen elkuldtem...

5.heten voltam orvosnal egy halvany pozi teszt utan es Duphastont kaptam.

2011. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért is kéne elmenni, mert ha véletlenül ( ne így legyen) nem marad meg, nem fogsz azon görcsölni, hogy mi lett volna, ha egyből megyek a dokihoz!
2011. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
még annyi, h szerintem nem tart semmiből elmenni, és akármi történik, nyugodt lehet a lelkiismereted, hogy Te mindent megtettél, ez a legfontosabb!!!
2011. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el ne várd meg az utolso pillanatot hogy jobban vérezzél . Nekem tegnapelött , kezdett , igy rozsaines vérzés , ugy döntöttem hogy ,megyek mert nagyon be voltam pánikolva , de sajnos már késö , volt, Korai terhesség volt ugyhogy nem tudott mit tenni a doki. Megvizsgált, ultrahangon is megnézett, de sajna nem látott semmit.De legalább megnyugotam , es biztonsággal tölt el hogy ha rooszul, vagyok , vagy nagyon vérzek , akkor ,csak jelentkezzek. Lelkileg viszont nem tudom feldolgozni egyenlöre, egy éve probálkoztunk , mire összejött, és mégsem marad meg .
2011. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elozö válaszlo . Irj mi van veled minden rendben van?
2011. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!