Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orális szexxel teherbe eshet...

Orális szexxel teherbe eshet egy nő?

Figyelt kérdés
Mert az egyik ismerősöm mondta h a diakok 80%át ezert húzták meg az orvosin.
2008. okt. 7. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami vicc?
2008. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugye nem komolyan kérdezed,hogy eshetnél már teherbe orálisan????!!Nézz utána vagy világosítson fel valaki téged ,ilyen témából.
2008. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
nem vicc, én már hallottam ilyet. fogja magát a nő, orálisan kényezteti a párját, lenyeli, a sperma akkor önálló életre kel a testében, először elutazik a gyomráig, de itt rájön, hogy mindenféle savak vannak, amik megemészthetik. de a legtöbb sperma nem tud ez ellen tenni semmit. az okosabbja azonban visszamászik fel a csaj fejébe, tesz egy kört a szemgolyói körül, majd a gerince mentén szépen leevikcél a petevezetékhez. namármost. ez az út neki kb. 17 és fél napig tart, tehát ha a menstruálós napokon történik az orális aktus, akkor pont peteérésre vannak ott a kis gecik. nagyon kell vigyázni tehát lányok, ha megjött nektek, és dugni nincs kedvetek, de a párotokat szeretnétek kielégiteni, akkor semmiképp ne nyeljétek le, ha viszont erős a nyelőreflex, akkor marad az anális szex. evvan.
2008. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeket a kérdéseket nem komolyan teszik fel, hanem valami hülyegyerek szórakozik. Most nem azért, de ez nagyon durva... Élnek még ilyen emberek a 21.században? Ha komolyan tetted fel a kérdést, őszintén, vezesd már le kérlek, hogy mégis hogy gondoltad ezt a dolgot? Szerinted a nyelőcsöved hova vezet? És hallottál már olyat, hogy valaki a gyomrában hord ki egy babát. Úristen, ez katasztrófa. Nem hiszem el , hogy az egyik hülye ezzel eteti a másikat, ő meg még el is hiszi és még komolyan meg is kérdezi. Szóval ez valami vicc lehet!
2008. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, sztem te beteg vagy ... vagy nagyon gyenge humorú
2008. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszolónak csak gratulálni tudok...

Amúgy ez tuti nem komoly kérdés...de a krédésre válaszolva nem lehet teherbe esni!

2008. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem csak a szemetek körül tesz egy kört a sperma, hanem az agyatok körül is, de ott nem tud eltévedni, mert nagy az üresség.


Krisztusom! Ezt nem hiszem el!

2008. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán teherbe eshetsz orálisan és gondolom 9 hónap múlva felböfögöd a babát.
2008. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
szerintem vezesd el magadat az orvoshoz és nézesd meg az agyadat,mert beteg vagy.Ilyen undorító és görény szöveget ide írni,TE BETEG VAGY!!!IDIÓTA,ha te ezt poénosnak tartod akkor nem vagy ép.Biztos nagyon gyerek lehetsz még,mert ez a szint ez nagyon alacsony,inkább tanúlj.hülyegyerek vagy
2008. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a témát ne boncolgassátok tovább,aki kérdezte az már szerintem tudja a választ legalábbis remélem, bár ha ilyet megkérdez. :( Ne vegyétek komolyan, de most már szerintem nem kéne ide ennyi undorító szöveg, itt hányingerrel küszködő kismamák is ülnek és nézegetik a kérdéseket! Bár erre a kérdésre esküszöm én se tudom , hogy miért böktem rá. Csak egyszerűen le vagyok döbbenve, hogy mik vannak.
2008. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!