Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi helyzet a szexxel?

Mi helyzet a szexxel?

Figyelt kérdés
4 hetes 4 napos vagyok, lehetek együtt a párommal nyugodtan. melyik időszakban kell a legjobban odafigyelni?
2010. ápr. 3. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi együtt voltunk az első 12hét alatt is,bár itt sok helyen olvasom,hogy nem lehetne:))Ha nincs a terhességeddel semmi baj,akkor sztem lehet szexelni nyugodtan.Annyi az egész,hogy óvatosabban:)Mi még múlt héten is csináltuk:))39hkm
2010. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha egészséges vagy,és eddíg normális kimenetelű volt a terhességed(bár 4 hetes terhesség az egy pozitív tesztet jelent még csak)akkor semmi akadálya a szexnek.

Viszont azt tudnod kell,hogy az az ici-pici ebihalszerű embriócska ilyenkor nagyon sérülékeny még meg sem tapadt rendesen a méh falában,nincs sem magzatvíz sem vastag magzatburok ami megvédené.Arra kell figyelni,hogy óvatos legyen a behatolás,mert a hüvely felsértése is okozhat vetélést,a párod lehetőleg ne élvezzen beléd,mert igaz,hogy normális esetben zárt a méhszáj,de ne adj isten felúsznak a kiskatonák és nem tenne jót a parányi embriónak egy felfelé szálló fertőzés.Az újjazás sem ajánlott ilyen pici terhességnél,nemhiába.

A spermiumoknak van egy bizonyos méhösszehúzó hatása ami szintén nem lenne jó most neked.Sokan nem hiszik el,de bizony oxitocin hatást váltanak ki a spermiumok akár kicsi akár nagy terhességről van szó.

Én úgy gondolom,próbáljatok most várni a szexel szerezzetek örömet másképp egymásnak,a baba nekem mindennél fontosabb lenne most a helyedben:)

Még valami:a női orgazmus is méhösszehúzó hatású.


14 hetes kismama.

2010. ápr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. Nekem (nekünk) is most a baba a legfontossabb, azért kérdezem mert van 3 + tesztem(nem akartuk elhinni) de orvoshoz még 3 hét múlva ráérek menni ha nincs gond. Megoldjuk másképpen:))) nem kockáztatunk, majd orvos után ha azt mondja minden rendben akkor ok.
2010. ápr. 3. 09:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Újra kismami vagyok.

Igen ráérsz menni dokihoz,szívhang és jobban látható "foltocska" miatt elég a 7-8 héten menni.

Viszont én a helyedben elmennék ünnepek után a jövő héten valamelyik nap azért,mert annyit azért meg tud állapítani a doki,hogy jó helyen van-e a petezsák,vagyis méhen belül,kizárja a méhen kívüli terhesség lehetőségét,és ellát néhány kezdeti hasznos tanáccsal:)


Én már 14 hetes vagyok,mozog a babám,szívhanghallgatóval hallgatjuk Őt minden nap,mégis még mindíg nem szexelünk!!!Mi is megtaláltuk a módját az örömszerzésnek,tudod van kezünk,szánk:)))))))

Néha a meghitt összebújás többet jelent,mint a testi szerelem:)) Mindennek eljön a maga ideje,most a közös babátok legyen szem elött:)))

2010. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg az elejétől a végéig lehet, de sokszor a 12. hétig nem ajánlott.

Nekem már volt vetélésem és beszari vagyok, ezért mindkét terhességnél óvatos voltam, vagyok.

2010. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 4. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!