Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha babát szeretnénk, van egy...

Ha babát szeretnénk, van egy kétéves kisfiam, nem kell vigyáznom már most hogy ne hajtsam túl magam, vagy ne cipeljem annyit a fiam hogy megmaradjon a baba? Vagy én vagy csak ilyen hülye?

Figyelt kérdés
Kétéves kisfiamat még sokszor fel kell cipelnem a negyedikre,meg felvenni,ha oylanja van,nekem nincs szivem megfosztani ettől,akinek ekkora gyerkőce van és kismama vagy már meg is született hogy oldja meg?Még nem kell ezen aggódni,csak már 4 hónapja próbálkozunk és nem jött össze!
2010. máj. 3. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én fiam most lesz 2 éves és pedig 32.hétben járok.Én is sokszor emelgetem,cipelem felteszem-leveszem(mászóka stb..).Igaz igyekszem minnél kevesebbszer ezt teeni,de ugye ez nem így működik.Ráadásul 2 hónapja egy költözésen is túlestünk,nem volt könnyű.Szerintem nem ezen múlik,hogy megmarad-e a baba vagy sem.Én az elsőre teherbe estem és még akkor napi4-5Xszoptattam is.Ezeknek ellenére eddig teljesen panaszmentes volt a terhességem(az estére előjövő fáradságot kivéve).

Mondjuk a negyedikre való cipelést azért próbálnám a te helyedbe kiváltani,legalábbis részben.

2010. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!