Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 vetélésem volt (2 missed...

3 vetélésem volt (2 missed ab, egy spontán). Mit tudunk még mi tenni, hogy megmaradjon a baba?

Figyelt kérdés
Most a 3.nál szedtem egy csomó gyógyszert, amit az orvos írt fel (Duphaston, Utrogestan) és mégis elhalt a magzat 9 hetesen. Most megyünk majd a párommal immunológiai vizsgálatra. Tehetünk még valamit, hogy egészséges babát tudjak valaha is a világra hozni?
2009. jún. 30. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az immunológia a legjobb, leiden mutáció fognak nézni nálad, és ha kiderül, hogy pozitív vagy, akkor egész kismamiságod alatt heparint vagy hasonlót kell szúrnod, és megmarad a babátok
2009. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nem volt semmi komoly vizsgálatom, de most a 3. babbánál már szúrnom kellett magam véralvadásgátlóval. az ugyanez?
2009. jún. 30. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, ugyanaz
2009. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak lehet kevés volt az adagod, van egy ismim, aki ugyanígy volt többször vetélt, sajnos, és most több heparint kellett szúrnia és már 25 hetes
2009. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ez mitől van? Vagy mitől alakul ki?
2009. jún. 30. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem termel elég progeszteront a szervezeted ami megtartja a babát. Utrogestan szedése javasolt. Ez nem árt, ugyanis csak akkor használja fel a szervezet,ha nincs elég. Nekem adott a doki. Ki tudja kellett-e volna?! De inkább szedtem, mint vetélés legyen a vége.
2009. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem két vetélésem volt az egyik természetes úton ürült ki ez a 6. héten a másik a 10 héten elhalt itt missed ab volt. Nekem utána szinte majdnem mindegyik vizsgálatot megcsinálták. Immunológia, hormon, méhüreg vizsgálat, toxoplazmózis, genetikai vizsgálat.
2009. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadótól kérdezem: és kiderült valami????

Mert én az utolsónál már csomó mindent szedtem, Duphastont, Utrogestant, szúrtam is magam, mégis elment a baba.

2009. szept. 7. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!