Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » EGy vetélés után újra babát...

EGy vetélés után újra babát várok. Feltétlenül kellene, hogy valamilyen kúpot, gyógyszert szedjek, hogy megmaradjon a baba? A doki nem tud fogadni. Keressek addig is másik orvost?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi még nem próbálkozunk újra, de nekem is már megfordult a fejemben. Amikor a műtét utáni kontrollon voltam, megkérdeztem, hogy valamilyen vizsgálatra el kell-e majd menni, azt mondta a doki, hogy nem kell. Nem nyugtatott meg túlságosan.

Valamilyen vérvételen, vagy valamin voltál mielőtt újra terhes lettél? Már bocs, hogy nem válaszolok, hanem kérdezek.

Én elmennék másik dokihoz, hogy megnyugodjak, nem kis megpróbáltatás egy terhességet elveszteni, másodjára már jó lenne biztosra menni, amennyire lehet.

Sok szerencsét kívánok nektek!

2009. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj masik dokihoz, ne varj. Ha mar volt egy vetelesed nezesd meg magad. Altalaban ilyenkor progeszteront szoktak adni, az nem art, de segithet. A terhessegi hormont is nezni szoktak, hogy mennyire megy fol. En harom terhesseget vesztettem el mar, azert az ekkora rutin. Nem tudom hol elsz, de Bp kornyeken ahogy hallom Fulop Vilmos a legnagyobb doki vetelos nok kezeleseben. Sztem menj dokihoz, ne varj! Sok sikert, nagyond drukkolok!
2009. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy vetélésem 7 hetesen. 1 mensit vártunk, utána egyből összejött a baba. Nekem semmit nem írt fel a dokim, én nem is akartam, most 18 hetes vagyok és a baba szépen fejlődik, már most kis vasgyúró:)
2009. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!