Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után mikor sikerült...

Vetélés után mikor sikerült újra a baba?

Figyelt kérdés

30-án elvetéltem 6 hetesen. Nagyon megvisel a dolog lelkileg, 10 hónapot vártunk a babára, nagyon boldogok voltunk, de elmúlt!!!

Aki volt hasonló helyzetben, mikor sikerült újra a baba?

(Tudom nem mindenki egyforma.)

Előre is köszönöm!


2011. jan. 1. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Vetélés utáni 4. hónapba már + lett a tesztem
2011. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom. :( Nekem 2008 decembereben volt egy vetelesem es 2009 juniusaban teszteltem pozitivat. 8 hetes voltam.

Szivbol kivanom, hogy minel elobb sikeruljon.

2011. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Műszeres befejezés lett a vége vagy spontán elment és nem kellett kaparni???

Nekem aug.12-én volt spontán vetélésem akkor azt mondta a nődokim h az első menstruáció után ha szeretnénk mindent bele, mert vetélés után fél évig még fogékonyabb az ember gyermeke, csak a probléma h a párom nem itthon dolgozik és nehéz összehozni h jókor legyen itthon, most nagyon bízom benne h sikerült 26-án...!!!

Tudom h mit érzel és szerintem ezt mindig is benned lesz, csak az idővel másképp fogod majd látni, én vetélésem után meg akartam 'halni' azt akartam h tegyék vissza a babámat rengeteget sírtam, ma már jobb egy fokkal és arra koncentrálok ha ha babás leszek erős legyek nagyon!!!

Nekem 9hetes terhesség volt!

2011. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

október volt mikor elvetéltem. Dokim fél év pihenőt írt elő. márciusban terhes lettem és született egy csodás lányom, aztán 16 hónappal később még egy.

Sajnálom ami veled történt, de fel a fejjel.

2011. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fél éve, hogy elvetéltem. Utána 3 hónapig nem próbálkoztunk (mert kivoltam lelkileg) most 3 hónapja próbálkozunk, de még nem sikerült.
2011. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi az első vetélésem után vártunk fél évet és akkor összejött elsőre egy egészséges kilsány. Most a 2. vetélés után (máj.30.)fél év után megint próbálkozunk,egy sikertelen hónap után most keddre nem várom.
2011. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Spontán vetélés volt, nem kellett befejezni, bár ez még nem bíztos, mert hétfőn megyek orvoshoz, hogy megnézze teljesen kiürült-e!

Remélem hamar sikerül újra teherbe esnem, mert nagyon vágyunk már egy kis boldogságra!

2011. jan. 1. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:

NAGYON DE NAGYON SZORÍTOK NEKED!!!!!!

MIELŐBBI + TESZTET ÉS EGÉSZSÉGES BABÁT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!

2011. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó nagyon köszönöm neked a jó kívánságokat!

Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat!

2011. jan. 2. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!