Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után kinek...

Spontán vetélés után kinek mikor sikerült újra a baba?

Figyelt kérdés
Mennyit kellett várnotok? Hány hónap után sikerült ismét teherbeesni?
2011. febr. 15. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Következő hónapban. Aztán elvetéltem. És ez így ment egy darabig, amikor kiderült, alacsony a progiszintem. Aztán kaptam gyógyszert, remélem a legjobbakat.
2011. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor babát szerettünk volna,a harmadik hónapban terhes is lettem,de elment.majd három hónap múlva sikerült(két és fél éves már)A kistestvérnél azt hittem hasonlókép lesz,de ő elsőre érkezett hozzánk!(3 hónapos)Nálam nem volt gond,valószínűleg "csak" természetes szelekció.
2011. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amikor eldöntöttük, hogy most már babát szeretnénk, első hónapban sikerült is, aztán a 7.héten spontán elvetéltem. Ez volt az első terhességem. A doki azt mondta, hogy ne reménykedjek, hogy a következő 3 hónapban összejön, de persze próbálkozhatunk. Nekem nem volt műtéti beavatkozásom, mert kitisztultam teljesen.

Egy hónapot kihagytunk, mert nem is voltam olyan lelki állapotban, hogy újra belevágjak szívesen. Aztán a következő hónapban ismét próbálkoztunk és sikerrel. a 15 hónapos kisfiam épp itt rángatja a nadrágomat, hogy most már inkább menjek játszani vele. :)

2011. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8 hetes terhesen vetéltem el, műszeres befejezés volt. 3 hó szünet, majd 3hónapra rá sikerült, most 5 hetes :)
2011. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nekünk 10 hónap után sikerült, de 6 hetesen spontán elvetéltem, teljesen kiürültem nem kellett befejezni. 1 hónapot kihagytunk, és már túl vagyunk az első sikertelen hónapon. Szerintetek megint ilyen sokat kell várnunk a következő pocaklakóra?

2011. febr. 15. 19:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Idén júliusban spontán elvetéltem (nem volt műszeres befejezés), utána már meg sem jött. Most már a 28. hétnél tartunk.
2011. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem elég friss a dolog. tegnap előtt veszítettem el, szintén 6 hetes volt. spontán vetélés, de egy ideje már valószínüleg nem élt, mert a tegnap előtti vérvétel már nagyon alacsony hcg szintet mutatott. én kaptam Ergam cseppet, ma már nem is nagyon vérzek, hétfőn néznek megint hcg-t, ha kiürült nem kell műtét, ha nem, akkor megcsinálják. én is úgy tervezem, hogy kihagyok egy hónapot (ha nem műtenek, mert ha igen még többet kell), bár sok olyat olvastam, hogy rögtön a következő hónapban sikerült a baba.

te szedsz egyébként valami méhregenerálót?

2011. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: sajnálom ami veled történt, tudom mit érzel! Én is ergam cseppet kaptam a vérzésre. E-vitamint szedek, mert sokszor olvastam, hogy erősíti a méh nyálkahártyáját és ezáltal könnyíti a beágyazodás sikerét.

Mióta próbálkoztok?

2011. febr. 17. 17:32
 9/12 anonim ***** válasza:

szerencsére nem régóta. a kisfiam és ez a baba is első hónapban összejött, csak ő nem maradhatott...:(

az Ergam cseppet mennyi ideig szedted? elvileg erős vérzésre van, de én már nem vérzek annyira, hétfőn kell visszamennem, addig szednem kéne???

olvastam, hogy a méhpempő is nagyon jó, lehet, hogy kipróbálom azt.

2011. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én 12 hetesen vetéltem el, műszeres befejezés volt, így három hónapot kellett várnunk, most van az első alkalom, hogy próbálkoztunk. Március 2-ra nem várom, de a ciklus közepén már érzek mellfeszülést, és megjön érzést a hasamban, eddig ilyen nem volt, hogy ilyen korán megérezzem. De nem kiabálom el.
2011. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!