Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tehetek/tegyek valamit, hogy...

Tehetek/tegyek valamit, hogy megmaradjon a baba?

Figyelt kérdés

Két nap múlva (nem) kéne megjönnie, de reggel pozitívat teszteltem:)! Két hónapja viszont jártam már így, két pozitív teszt után mégis megjött:(.

Mit gondoltok, tehetek valamit, hogy megmaradjon? MagneB6-ot iszom, de van itthon palástfű tea, de még Utrogestan is...

Vagy inkább hagyjam a természetre a dolgot?


(Már van egy kisfiam, aki spontán fogant, és nem is kellett semmi, hogy megmaradjon, minden rendben volt.)


2011. jan. 19. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
én lehet szedném az Utrogestant is . ne aggódj nem lesz semmi baj.
2011. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom azt mondta, hogy ha a baba korán, magától elhal, néha jobb is, mert nagy valószínűséggel valami komoly baja volt. Én inkább a természetre hallgatnék, főleg, hogy már van egy kisfiad, akinél nem merült fel probléma.
2011. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem igazán tehetsz semmit azon kívül, hogy tartózkodsz a káros dolgoktól (alkohol, cigaretta stb.). Ez nagyon durván hangzik, de ha az embrió a 12. hét előtt elhal (úgy, hogy vigyáztál magadra), akkor nem volt életképes (tehát valami súlyos genetikai baja volt), és jobb, hogy meg sem született. Borzalmas átélni egy vetélést, de olyankor mindig arra kell gondolni, hogy ilyenkor jobb, ha elmegy...
2011. jan. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4vetelesem volt,ebbol 3utrogestan mellet.ugyanigy mint te,pozi teszt majd elveteltem.

5,nel megfogadtam hogy semmit nem csinalok,elegem volt mindenbol.O megmaardt,megszuletett.

feltetelezem az elozoek eletkeptelenek voltak,mert mindent megtettunk hogy megmaradjanak es semmi a lanyomnal nem hasznaltam semmit.

2011. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is bízd a természetre. Ha ilyen hamar elment a baba, akkor annak az volt az oka, hogy nem volt életképes. előfordul az ilyen, ne aggódj nem lesz mindig így.
2011. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arra figyelhetsz, hogy jobban kíméld magad, ne emelj pl. nehezet.

Én is megijedtem az elején, mert a + teszt után 2 hétig barnáztam. Az orvosom, azt mondta, hogy gyógyszert nem ad, viszont pihenjek és ne szexeljünk egy darabig.

2011. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat;)! Másfél éves a kisfiam, így a az emelgetést elkerülni elég problémás:P. De azért nagyon igyekszem! Sokan terhesek kisgyerek mellett, ezzel nyugtatom magam.
2011. jan. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!