Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15napja késik. Tesztelni...

15napja késik. Tesztelni holnap fogok. Orvos most kivan zárva egyéb okokból. A kérdés volt már igy valaki?

Figyelt kérdés
15napja kesik a menstruaciom de azota minden egyes nap gorcsolok mint mielőtt megjon. Van mikor inkább szuro fájdalmat érzek. A mellem a mens kimaradása elott elkezdett fájni mint mindig. Ez a mai napig tart. lehet terhessegre utaló jel is ? Ha valaki volt már igy kérem irja le a tapasztalatát. ! Tudom nem vagytok orvosok. :) ez csak tapasztalat gyűjtés. :) 22/L
2016. nov. 22. 13:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
49%

A terhesség elején is PMS tünetek vannak. Az összegörnyedős görcs, azért nem feltétlen normális. Szedj magnéziumot.

Ezt így mi nem tudhatjuk, hogy valóban terhes vagy-e, főleg, ha ilyen rendszertelen a mensesed.

Próbálj meg tesztet venni először is.

2016. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
75%

Már 5 éve megszületett!!! Kihagyom a magnéziumot :D. Ja és időre született egészségesen.

Az összegörnyedős nyilalós voltam!

2016. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lenne a ciklusom rendszertelen.. -.- 1evben egyszer ketszer kesik... par napot... ez akkor nagy szó? 😂 na mind1. Igazabol kicsit aggaszt az erős görcs. .. de probalok pozitivan hozza allni egyenlőre. :) köszönöm a sok sok választ. :)
2016. nov. 22. 21:03
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 11es! Beszoltál nekem "11esnek" amúgy 10es voltam, de lényegtelen.

A ciklusom 32 napos kepzeld el 13 eves korom óta. Semmi baj nincs vele, nincs mit rendbetenni. Doki evente lát. Hm tényleg felelőtlen vagyok. Szerintem a te (gyanitom irigy) fejedben kellene rendet tenni!!!

A fiam pedig 1.5 éves es koszoni szepen jól van.

Kedves kerdezo! A sok irigy es nevetseges cincalo hozzaszolokkal ne foglalkozz, ez a hobbijuk.

Az ekezetek miatt bocs, telorol vagyok.

2016. nov. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
És az lemaradt h hjajj 😓
2016. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet és csináld meg, ne haragudj, de erre mást nem lehet mondani. Telepatikusan nem lehet kitalálni, hogy neked mitől késik, sok oka lehet.
2016. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
51%

Mi újság Kérdező? Teszteltel? Drukkolok!

A görnyedős nyilalós voltam.

2016. nov. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Kedves 36# os válaszoló. En nekem nem az a kerdesem,hogy vajon mitől késhet. . Olvasd el meg párszor. . Igen vettem tesztet. :) reggel meg csinálom. Kíváncsi vagyok. :)
2016. nov. 23. 13:30
 39/43 anonim ***** válasza:
Ennyi kesesnel mar nem kell varnod reggelig
2016. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Meg csinaltam a tesztet. Gyönyörű pozitív. :)
2016. nov. 23. 16:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!