Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15napja késik. Tesztelni...

15napja késik. Tesztelni holnap fogok. Orvos most kivan zárva egyéb okokból. A kérdés volt már igy valaki?

Figyelt kérdés
15napja kesik a menstruaciom de azota minden egyes nap gorcsolok mint mielőtt megjon. Van mikor inkább szuro fájdalmat érzek. A mellem a mens kimaradása elott elkezdett fájni mint mindig. Ez a mai napig tart. lehet terhessegre utaló jel is ? Ha valaki volt már igy kérem irja le a tapasztalatát. ! Tudom nem vagytok orvosok. :) ez csak tapasztalat gyűjtés. :) 22/L
2016. nov. 22. 13:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
37%

Mar par nap utan tesztelhettèl volna. Es ha terhes vagy szeretned a babat? Ha nem akkor huzod az idot.. mert ha terhes vagy, akkor 6hetes korul vagy es 12hetes korig mindent elkell intezni, ha nem szeretnètek a babàt!

Minek vártál ennyit a teszttel?

2016. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%
A korai terhesség tünetei sokszor megegyeznek a PMS tünetekkel. Nálam is ez volt (mellfájdalom,hasi görcs,derékfájdalom),azt gondoltam nem jött össze a baba, 10 percenként futottam a WCre,hogy na most jött meg,de nem. Ha terhes vagy már biztos kimutatja a teszt(mondjuk én nem bírtam volna 15 napot várni a teszttel)
2016. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
54%
300ft-ert mar van teszt, mi a fenere varsz?
2016. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretnenk. Azért mert olyan "élethű " mens. Görcsök vannak mell fájdalom, hogy biztos voltam abban, hogy meg fog jönni. Plusz ritkán de van olyan hogy 7-8napokat is késik. de mostmár ideje lesz a tesztnek is. Ahogy irtam tapasztalatokra vagyok kíváncsi! :)
2016. nov. 22. 13:44
 5/43 anonim ***** válasza:
76%

Kèsik-tesztelt-pozi- 2hetre ra doki.

Kesik-tesztelsz-negativ-doki, mert gond van.....!!!

2016. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
55%

1. Ahogyan fentebb is írták, már rég tesztelhettél volna.

2. Ha tényleg gyereket akarsz, pláne tesztelhettél volna, sőt, mint írod rendszertelen a ciklusod előbb azt tenném rendbe a helyedben, nem pedig a gyereken agyalnék.

3. Tapasztalat? ...Az, hogy még gyerekesen gondolkodsz és felelőtlen vagy.

2016. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem miért kell kiakadni azon,hogy nem rohant azonnal tesztért. Írta,hogy néha több mint egy hetet is késik. Nem maradt le semmiről,ha terhes nem lesz kevésbé az. Egyébként kérdező teljesen normálisak ezek a görcsök (amíg nem túl erősej és nem jár vérzéssel), ha pozi a teszted kezdhetsz szedni magnéziumot,az segít. ☺ Majd írd meg az eredményt ☺
2016. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
69%

Miért van kizárva az orvos?

Mindenképp el kéne menned hozzá, mert a teszt csak azt mutatja, hogy az vagy-e, azt nem, hogy pl. méhen kívüli, vagy miért késik annak ellenére, hogy negatív.

Ha ilyen rendszertelen a vérzésed, és akartok is babát, akkor főleg ideje lenne orvoshoz menni, a teszt eredményétől függetlenül.


SZTK rendelés ingyenes, kora reggeltől késő délutánig van, nem látom be, hogy miért nem tudod megoldani.

2016. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes valaszokat.mindenkepp írok hogy mi lett az eredmeny. Azért nem.megoldható mert jelenleg nem tartozkodom Magyarorszagon.
2016. nov. 22. 14:16
 10/43 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ugyanígy volt,pontosan,ahogy leírtad ;) en sem akartam tesztelni,mert nekem is kesett sokszor 4-5napot, valamint en is biztos voltam benne,hogy megjon. Aztan teszteltem es full pozi :) drukkolok!
2016. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!