Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15napja késik. Tesztelni...

15napja késik. Tesztelni holnap fogok. Orvos most kivan zárva egyéb okokból. A kérdés volt már igy valaki?

Figyelt kérdés
15napja kesik a menstruaciom de azota minden egyes nap gorcsolok mint mielőtt megjon. Van mikor inkább szuro fájdalmat érzek. A mellem a mens kimaradása elott elkezdett fájni mint mindig. Ez a mai napig tart. lehet terhessegre utaló jel is ? Ha valaki volt már igy kérem irja le a tapasztalatát. ! Tudom nem vagytok orvosok. :) ez csak tapasztalat gyűjtés. :) 22/L
2016. nov. 22. 13:38
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Jovoheten megyek haza 3napra. Akkor megyek orvoshoz.
2016. nov. 22. 14:52
 22/43 A kérdező kommentje:
Annyira gáz hogy bekell szamolni.. en csak velemenyekre tapasztalatokra vagyok kivancsi!!! Leirom mar 4.re is annak aki nem.birja felfogni mi a kérdés! !!! TAPASZTALATOKRA VAGYOK KÍVÁNCSI! !!! KÖSZÖNÖM!
2016. nov. 22. 14:53
 23/43 anonim ***** válasza:
29%
A tapasztalat az, hogy lehetsz akár méhen kívüli terhes is, és 3 napon belül simán belehalhatsz. Megéri?
2016. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
70%

A görcs normális, annyira nem lehet erős, hogyha tudsz ilyen rengeteget dolgozni mellette.

Mivel nem jött meg, nagyon valószínű, hogy terhes vagy.

Megertelek, én is külföldön élek most. Teszteltem, pozi lett, kb 4 hét múlva mentünk Mora, akkor mentem dokihoz. Nem volt belőle semmi baj, sőt, már láttam az embriot rendesen, szép volt a szivhang.

Semmiről nem kestel le!

En otthon kezdtem a terhesgondozást, kb a 15 héten kerestem itt egy magyar dokit, azóta ide járok (Belgium). Most 25 hetes vagyok, és minden oké.

2016. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, csak hogy vigasztaljaalak: ezek, akik itt osztják az észt és nekedestek, hogy juj nem vettél tesztet, ezek azok, akik azoknak esnek neki, akik pozitív teszt után azonnal orvoshoz mennek, mert szerintük elég két hét múlva menni. :)

Teljesen mindegy mit írsz, itt élik ki sivár életük szerencsétlenségeit és szedik ízekre akit csak tudnak.

Ha van rajtad sapka az a baj, ha nincs akkor az.

2016. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
54%

Drukkolok Neked!

Nekem mindkétszer voltak görcsök, sőt az első babánál olyan erős nyilalások h össze is görnyedtem, de nem méhen kívüli volt, mindketten egészséges nagyfiúk :) a nyilalások, görcsölések attól is lehetnek h nől a méhed.

2016. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
63%
Hát én se értelek benneteket! Lehurrogni mert nem csinál tesztet nem lesz tőle nem terhes ha 1héttel később csinálja meg! Nekem rendszeres ciklusom volt amikor a babát terveztük volt hogy 5napot is késett az amúgy rendszeres mensi. mikor orvosnak mondtam a válasz az volt rá nem vagyunk gépek. Ha a következőkkel is gond van akkor csinál hormonsort, de nem volt. Amikor terhes lettem
2016. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
63%
Akkor meg 6hetesen néztek meg uhval először. Addig csak vérvételell igazolták a terhességet. Nem vagy elkésve kérdező semmivel.
2016. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes s biztato valaszokat! :) 
2016. nov. 22. 15:52
 30/43 anonim ***** válasza:
17%
Jo indulattal irtam enis, hogy mert kellene elobb tesztelni, ha babat terveztek es kesik. De mindegy..sok sikert
2016. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!