Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15napja késik. Tesztelni...

15napja késik. Tesztelni holnap fogok. Orvos most kivan zárva egyéb okokból. A kérdés volt már igy valaki?

Figyelt kérdés
15napja kesik a menstruaciom de azota minden egyes nap gorcsolok mint mielőtt megjon. Van mikor inkább szuro fájdalmat érzek. A mellem a mens kimaradása elott elkezdett fájni mint mindig. Ez a mai napig tart. lehet terhessegre utaló jel is ? Ha valaki volt már igy kérem irja le a tapasztalatát. ! Tudom nem vagytok orvosok. :) ez csak tapasztalat gyűjtés. :) 22/L
2016. nov. 22. 13:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
13%
4-5napot.. nem 15-ot. De kedves 11# ezekszerint neked is sok eszed volt, elobb a menzeszt kellene rendbe tenni, nem babàn dolgozni "gondok mellett"!!.. hjajj..
2016. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
71%
#12 mit kell rendbetenni? Nem mindenki menstruál 28 napra,nem vagyunk gépek. Nekem általában 28 naposak a ciklusaim,mégis velem is előfordult évente 2X,hogy 10-12 napokat késett. Mégis teljesen egészséges vagyok,és mikor úgy döntöttünk elsőre sikerült teherbeesnem. 20hkm
2016. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
77%

Sok esze van annak, aki mindenféle ismeret nélkül ítélkezik.

Nekem 12 éves korom óta rendszertelen és mégis van nem is egy gyerekem. Ja, hogy senki sem tudta rendberakni a havim? Nem lényeg, a fontos az, hogy ez a megmondóemberke, aki itt osztja az észt, az jobban tudja bárkinél.

2016. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
10%

Most kene orvoshoz menned, a teszten mar par nap keses utan atkellett volna esned.

Ertem en h nem foglalkozol a menzesz gondjaiddal, de annyi eszed lehetne, hogyha babat akartok , kèsès esetèn igyis tesztelsz biztonsag esetere. Mivel nem latsz magadba h ez baba vagy csak a gondod amit letojsz.. igy tudtal volna idopontot kerni dokihoz. Es mivel nincs minden rendben nalad, nezzen meg doki , hogy minden oke e a babanal... ennyi èsszel gyereket!

2016. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Pont ezt akartam irni.. kedves 12#es ne itt pocsekold az idodet olyan emberekre akiknek rendszertelen a ciklusa. Sziaa :D 
2016. nov. 22. 14:41
 16/43 anonim ***** válasza:
12%
13# nemàár.. tènyleg? Nekem 29-31 naposak. De ott mar nem kicsi a gond ha valakinek olyan ossze-vissza a menzesze, h van oka azt gondolni , hogy csak ("..") kèsik 15napja.
2016. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
26%
Es attol h valakinek nem sikerult rendberaknia? A kerdezonek sem lehetne? Amugy sem azon van a hangsuly h a ciklusa milyen.. hanem attol tesztelhetne..de olyan nagylany az anyasaghoz h tesztelni hanyag.. mi lesz kesobb? Mar a stilusodbol sut az "èrtelem". :(
2016. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
En csak tapasztalatokra vagyok kivancsi es csak a jo indulatu emberekere. Ha nem tetszik valami kkor tovább kell gorgetni! Mivel en mar megallas nélkül melozom 2. Hete egyhuzamban reggel 6tol este 10ig...nem volt időm elmenni tesztet vasarolni. Holnap lesz első szabadnapom. Ja es nincs olyan ismerősöm itt kint akit meg kerhetnek arra, hogy menjem el nekem tesztet venni... szóval ez a hatalmas nagy helyzet. .
2016. nov. 22. 14:49
 19/43 anonim ***** válasza:
38%
Külföldön nincs orvos? Ha méhen kívüli terhes vagy, bele is halhatsz.... Terhesség esetén az erős görcs nem normális jelenség. De "csak késés" esetén sem, főleg ha több mint 2 hete késik.
2016. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Ja es a pàrom is dolgozik. ! Kepzeljetek el.. pont azért hogy meg tudjunk mindent teremteni amire szükségünk van./lesz. Pont ezt a részt akartam elkerülni. Beszamolot kell tartani az ertetlen embereknek... :(
2016. nov. 22. 14:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!