Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnátok babát extra nagy...

Vállalnátok babát extra nagy testsúllyal?

Figyelt kérdés
A lányom már 17 hónapos lesz, 114kg-mal indult a terhességem(nem terveztük, pláne hogy az orvosok azt mondták nem is lehet babám), 132 kg-on volt a csúcs, most 124kg vagyok. Viszont lehetséges, hogy megint gyermeket várok. Komoly egészügyi problémáim voltak az első gyermekem előtt, kihordása közben(veszélyeztetett lettem az utolsó 2 hónapban) és utána is(szívritmuszavar, zsibbadás és magasvérnyomás). Védekezünk rendszeresen a párommal, ám úgytűnik mégis becsúszhatott, mert klasszikus tüneteim vannak, sajnos ismerősek az első terhességem végett. Vacilálok nagyon, hogy be merjem e vállalni, mert félek, hogy vagy nekem vagy neki vagy mind a kettőnknek baja lehet a terhesség alatt. Kérem olyan írjon, aki 100kg felett vállalt gyermeket és a tapasztalataira lennék kíváncsi!
2010. ápr. 29. 13:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 102-vel kezdtem a terhességet,106-tal szültem,és semmi bajom nem volt,csak túlhordtam 2 hetet,végül császár volt,nem tudták megindítani sehogy sem,de ez nem a súlyommal kapcsolatos. Előtte sajnos volt 3 vetélésem,az orvos szerint nem a súlyom miatt,valszeg a férjemmel volt a gond. Most 108 vagyok,már leadtam 7 kilót,ha lemegyek 100 alá,belevágunk a következő babagyártásba,de ha véletlenül előbb maradok terhes,akkor sem esem kétségbe.
2010. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!