Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikergyerekek mellé vállalnátok...

Ikergyerekek mellé vállalnátok még egy babát? Még csak 2,5évesek.

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen gyerekek. Ha "jók" akkor igen. :) Nekem csak 1 van de elég jó gyerek, sokat eljátszik magában, egyedül elalszik stb...szintén 2,5 éves. Úgy gondoltam, hogy ha mellé nem merek bevállalni kis tesót akkor senki mellé. Így már jön is januárban. Ha nehéz gyerek lenne akkor biztosan meggondoltam volna vagy talán eszembe se jut. Különben baba korában nem volt ilyen jó, nagyon sokat éjszakáztam vele (több mint 1 éves koráig) pedig nem volt hasfájós.
2011. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gondolkodás nélkül. :)

nekem már 5en vannak,középen egy ikerpárral.

sajna, többen nem lehetnek, pedig még boldogan szülnék

2011. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha olyanok, mind a ketten, mint az egy szem lányom magában, akkor nem.

Én még nem tudom valaha is be merek-e vállalni még egy babát, a nagyon nyüzsi kiscsajom mellé.

De alapvetően miért ne? Ha úgy érzed bírnád (mert a legnagyobb felelősség és teher úgyis rajtad van, tehát te érzed legjobban mennyit bírsz), akkor rajta hát!

2011. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kb 5 fiú veszett el bennük (lányok). Nagyon elevenek.

Ennek ellenére vágyom egy picire, de ebben a párom nem osztozik. Mondjuk megértem, mert anyagilag csak nemrég álltunk helyre. Hely lenne neki, de attól félek, hogy ha most kiszállok a munkából akkor megint ott lennénk ahol eddig.

Olyan rossz ez így :(

2011. okt. 3. 20:18
 5/11 anonim ***** válasza:

gyerekből az ideális létszám +1 fő :)

én biztosan vágynék egy kisfiúra is.

9.éve vagyok folyamatosan itthon, 22hónapos a legkisebb, és nem vágyom vissza a munkába!

próbáld győzködni a párod, olyan, hogy most minden jó sosem lesz. viszont csak teljes egyetértésben "álljatok rá" a trónörökös projektre!

2011. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
otthoni meló? főállású anyaság? ezek is egítslgek átmenetileg. én per pill. 78e-t kapok igy
2011. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kedves utolsó.Milyen otthoni munkát csinálsz, ha szabad megkérdeznem?

Mert úgy tudom a főállású anyaságra nem adnak sokat....

2011. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs ellene nyomós érv - márpedig úgy látom, nincs -, akkor hajrá!
2011. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem. De csak azért, mert két gyereket szerettem volna.
2011. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:26

gyerekruhákat adok-veszek, babakocsikat adok veszek, neten keresztül, hirdetések útján. sokat nem, de átl. havi 20at megkeresek vele, hobbi szinten. pár év kellett ahhoz is, hogy rájöjjek mit vehetek, mit adhatok el, de megérte! amikor alszanak, itt ülök és hirdetéseket böngészem, vásárolok, hirdetéseket adok fel :) aztán várom a telefonokat, akit érdekel az eljön érte, kp-ben fizet :)

2011. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!