Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi történt velem?

Most mi történt velem?

Figyelt kérdés
múlt hétvégén lefeküdtem a barátommal és 20.ára vártam a havim és nem jött meg közben mindenféle bajaim voltak:Hányás,fejfájás,szédülés,haspuffadás,petefészkem körül is megvagyok duzzadva néha-néha görcsölget...én azt hittem h végre terhes vagyok erre most jövök a wc-ről és mintha megjött volna...de semmi előjel v valami és nem is ugy néz ki mint ah szokott lenni...most mi van?azt mondják h a beágyazodáskor is van valami vérzés féle v mi?
2010. ápr. 25. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen,tényleg van.Bár nem törvényszerű.De szerintem csinálj tesztet.Drukkolok :)
2010. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Menszi előtt ennyire közel már nem biztos, hogy sikerült teherbe esned, de hátha. Én azért drukkolok:D
2010. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 eszo ***** válasza:
100%

Szia!


Én is nagyon drukkolok, és ha 20-ára vártad a havid, akkor már bőven tesztelhetsz. már tuti lesz az eredmény!


Szorítok!


Majd írd meg mi lett!

2010. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a jokivánságokat...Most még sokk-ban vagyok de remélem h igazatok van jővőhéten majd tesztelek...addig is szivesen várnék még pár jo tanácsot...
2010. ápr. 25. 14:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van aki egy kicsit barnazgat. Lehet, hogy terhes vagy, drukkolok neked.
2010. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
nem hiszem , hogy az lennél de azért drukkolok!
2010. ápr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igen előfordulhat, hogy beágyazódáskor barnás pecsételés van, de nem mindenkinél.Általában ez 1-2 napig tart.Remélem baba lesz a dologban! Drukkolok! :)
2010. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A beagyazodas jele lehet egy kis barnazgatas, bar ez nem mindenkire igaz. De szerintem lehetsz babas, viszont akkor a baba a mensi elott fogant, azt viszont majd csak kesobb fogja a teszt kimutatni. Remelem, hogy sikerult Nektek! Drukkolok, hogy baba legyen! :)
2010. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mostmár elmult...köszi az eddigieket...
2010. ápr. 25. 19:54
 10/12 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2010. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!