Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi történt velem?...

Szerintetek mi történt velem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Saját magamon elcsodálkozom, nem gondoltam volna, hogy ez idáig fajul. Mindig más témák érdekelnek, és szinte alig nézek már be ide a teherbeesés témakörbe, egyszerűen nem érdekel már ez az egész. Pedig egész nap, minden nap csak itt lógtam, raktam fel sorba a kérdéseket, figyeltem magamat állandóan, annyira szerettem volna a babát (másfél éve nem sikerül). És idáig fajult, hogy abszolút nem érdekel már az egész, nem izgat most már az se, ha nem sikerül továbbra sem, nem érdekel az se, hogy mikor és mennyit van szex, hagyom magam, napi többször is megkapom :) (ami nem igazán előnyös baba siker érdekében, de nem foglalkozom vele)! Hogy változhattam meg ennyire? Egyszerűen nem értem, pedig annyira benne voltam, annyira vágytam rá, most meg így lesüllyedni...nem ismerek magamra komolyan, mintha kicseréltek volna.
2011. jún. 20. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lesüllyedés természetes reakciója az agyadnak.

Ésígy normális. a túlzott megszállottság beteges.

És figyeld meg most leszel terhes.

2011. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Belefáradtál. A folytonos próbálkozásba. Sokan vannak így. És szerintem is egy két hónapon belül teherbe fogsz esni.
2011. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Így van ahogy előttem is mondják... sajnos vagy nem de ez tényleg természetes reakció, mint lottó nyerés, bár én azt még mindig szeretném és azért nem sikerül:-)

Viccen kívűl, baba témával kapcsolatban, én is abbahagytam a gyógyszert 2008 ősszel, és pár hónap után kétségbe estem hogy miért nem? Mindent beképzeltem....aztán tavaly novemberben azt mondtam nem érdekel... hangosan kijelentettem magamnak hogy kész nem szabad ennyire akarni, várni, mert beleőrülök...és az volt az utolsó menszeszem, ma vagyok 32 hetes :-)! És a mai napig alig hiszem el, hogy összejött, reggelente ha megébredek nézem hogy meg van -e a hasam...! Pedig ez a harmadik, igaz ez a közös baba. Talán ezért ekkora meglepetés!

Tehát neked is sok sikert és egy kis lazítás, és meglátod összejön!

Sok sikert kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kedves 3. válaszolónak Gratulálok!!

De én nem is határoztam el magamat, hogy nem érdekel az egész és nem fogom vele foglalkozni, ez magától jött egyszerűen! Nem kellett rávenni magamat arra, hogy most már elég volt, egyszerűen abszolút nem érdekel és kész. Olyan furcsa ez! :)

2011. jún. 20. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Irigyellek, nekem is ezt kellene....
2011. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindig azt hisszük, hogy nem érdekel pedig dehogynem, főleg ha megtudjuk hogy másnak megint sikerült.

Vajon miért vagy itt megint...

2011. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tényleg nem érdekel! Azért vagyok itt, mert szeretem ezt az oldalt, a többi témaköröket böngészem, most más érdekel. Itt pedig konkrétan csak feltettem ezt a kérdést. Ennyi.

Nem bemagyarázom, hanem tényleg nem vágyom már a babára, azaz nem keseredem el, ha továbbra sem sikerül! Ezért tettem fel a kérdést, mert nem értem, mi történt velem, hogy változhattam így meg?

2011. jún. 21. 08:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,

sajnos nagyon megertem, mi zajlik benned. En is ateltem ugyanezt, kicsit mas formaban, de a legyeg ugyanaz.

Volt egy idoszakom, kb 5 evvel ezelottol 1 evvel ezelottig, amikor a fel eletemet odaadtam volna, ha lehetett volna gyerekem, sajnos a korulmenyek nem engedtek meg.

Most meg, mikor lehetne ill. tervben is van, annyira nem erdekel. 2 honap mulva eskuvo, aztan gyerek a terv, de csak a parom akarja. En pedig, hat, nem modhatnam, hogy nem akarom, egyszeruen hidegen hagy. Tegnap voltunk ismerosoknel latogatoban, 1 honapos a babajuk, es annyira nem erdekelt a gyerek. A kiskutyajuk jobban "lazba hozott"... Siman elofordulhat, hogy pont most fogsz teherbe esni, csak ez mar olyan "de minek?" jellegu erzes. Kegyetlen a sors, hogy amikor vagysz valamire, nem adatik meg, amikor meg mar nem, a nyakadba sozza, ha akarod, ha nem. Kb. olyan, mintha a 10 evesen vagyott minibiciklit 18 evesen kapnad meg :(


Gyakran gondolkodtam rajta, hogy dilis vagyok, ez igy nem normalis. De szerintem csak a psziche vedekezik, hogy ne orulj bele a fajdalomba, ott es akkor. Ha minden mas nem is, de ez legalabb - igy van jol...


Kitartas, es remenykedj benne, hogy a hormonok megiscsak megteszik a maguket. En is ezzel vigasztalom magam :)

2011. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 18:59-es!


Köszönöm a válaszod, nagyon hasznos volt, teljesen igazad van!

2011. jún. 25. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!