Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első baba hamar, egy két...

Az első baba hamar, egy két hónapon belül összejött a következő meg csak sokszori próbálkozásra? Volt már igy valaki?

Figyelt kérdés
A lányom gyakorlatilag az elsőre összejött, most meg 3 hónapja próbálkozunk a másodikkal. Nem is értem! Tapasztalt valaki ilyet?
2010. ápr. 22. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, már 10 hónapja próbálkozunk.
2010. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
A fiam az első hónapban sikerült, a lányommal 10 hónapig voltunk rajta a dolgon:) mire a 11.ik ben sikerült végre.
2010. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat és várok még, ha valakinek van tapasztalat!

Lehet talán nagyon rá is görcsölök, de jó lenne ha össze jönne augusztusig, mert mennem kéne vissza dolgozni, a lányomnak meg nincs helye a bölcsiben, mert állitólag nem szorulunk rá, de a gyes semmire nem lenne elég, nameg úgyis mindenképp kettőt szerttünk volna.

2010. ápr. 22. 16:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első elsőre, a második 10 hónap próbálkozásra.
2010. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam első hónapban, a másodikon 5. hónapja dolgozunk! Szóval nem vagy egyedül:)

2010. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A lányommal az első hónapban a kisfiammal 1,5 évig probálkoztunk.

Ne görcsölj rajta akkor hátha...

Sok sikert!!!

2010. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is így avgyok,kisfia elsőre összejött most tapossuk a kistesóval a próbálkozás 4. hónapját!Mindenki azt mondja ne görcsöljünk rá,hát azt hogy kel,én próbálok már nem odafigyelni az ál tünetekre nem percre pontosan szerelmeskedni,és mégse.Nehéz nem görcsölni mikor sok midnen múlik rajta!Mi nagyon szeretnénk babát és a pénz miatt pedig sajnos nem mindegy mikor jön!De ezt nem mi szabjuk meg,a babák tudják mikor kell jönniük kell,ezzel nyugtatom magam!
2010. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja és sok sikert neked!Utolsó voltam!

(mi hőmérőzünk,mikroszkópozunk,eddig semmi)

2010. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Hát remélem már túl sokat nem várat magára, mindenesetre most keresek a lányomnak egy magánbölcsit, ha addig nem jön össze akkor legalább őt tudjam biztos helyen. Sajna más megoldást nem tudok.

Sok sikert kivánok én is minden próbálkozónak!

2010. ápr. 23. 12:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak türelem 3 hónap az még semmi!Az Én lányom rögtön összejött.Most viszont 2és fél éve!nem esem teherbe és még nagyon sokan vannak itt akik több éve várnak.Akkor mi mit szóljunk??:S
2010. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!